İş Arıyorum Öğrenciyim

Bilişim Teknolojileri yazılım ve donanım üzerine eğitim aldım. Lise son sınıf olup açık öğretimden öğrenimimi devam etmekteyim. Siner Bilgisayar (Bilgisayar & Cep Telefonu Teknik servis), Mart Teknoloji (Google Street wiew) Saha Satış elemanı olarak ve ayrıca, Bireysel Bilişim (Apple Teknik Servis) Satış temsilcisi olarak daha önce iş hayatımda görev aldım. Eğitimim kapsamında stajyer olarak Bilgisayar teknik servisi olarak çalıştım. Yanı sıra aktif olarak Turktelekom Satış elemanı olarak ön bankoda görev aldım. Ara dönem olarak Garsonluk, Baristalık, Mutfakçı olarak çalıştım. Şu an ise tercihen satış danışmanı, Satış elemanı, pazarlamacı veya çağrı merkezi ağırlıklı olarak görev almak istemekteyim.

Bakış T. pariyer profili

Bakış T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...