İş Arıyorum

İş Arıyorum

 Kırıkkale Üniversitesi Sosyoloji bölümünü birincilikle bitirdim. Yüksek lisansı ikincilikle kazanmış olup öğrenim dönemimin son senesindeyim. Formasyon, Aile Danışmanlığı, SPSS sertifikalarım bulunmaktadır. Önceliğim, kendimi geliştirebileceğim bir iş sahibi olmak ve kendimi ispatlamam için fırsat verilmesidir. Ankara'da yaşamaktayım mesleğimi de şuan için Ankara'da gerçekleştirmek isterim. Şuan bu başvurumu okuyan iş verenlere sesleniyorum. Elimden gelenin fazlasını yapacağıma emin olmanızı ve tecrübe kazanmam için fırsat vermenizi isterim. Önceliğim topluma yararlı bir sosyolog olma gayesiyle bu yola başvurdum ve sonuna kadar sizlerin yardımıyla ilerlemek istiyorum. 

Simay K. pariyer profili

Simay K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...