İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

Merhabalar 

4 senedir Genel İngilizce ve Sınav İngilizcesi özel dersi vermekteyim. Bu süreçte öğrencinin dikkatinin konuya veya derse çekildiği takdirde hem öğretmen hem de öğrenci için çok keyifli ve verimli vakit geçirebileceğini gördüm. Bu yüzden yaş grubu fark etmeksizin öğretmen-öğrenci ilişkisinin son derece önemli olduğunu düşünüyorum. 

Daha önce ilkokul 2, 3 ve 4.sınıf, ortaokul 5 ve 7.sınıf ve lise öğrencilerine İngilizce özel ders verdim. Ayrıca bir okul öncesi yaş grubu ve birkaç YDS öğrencim oldu. 2019 ilkbahar döneminde ODTÜ İngilizce Hazırlık Okulundan üç öğrencim oldu. Açıköğretim sınavlarına hazırlanan üç öğrencim oldu. Her yaştan insanla, içlerinde TED Koleji, Bilkent Lisesi gibi okulların da bulunduğu birçok öğrenci ve her yaştan, birçok meslekten insanla çalışma fırsatı yakaladım. 4 senedir özel ders veriyorum, 3 yıldır da kurum tecrübem bulunmakta. Aktif olarak GENEL İNGİLİZCE, TOEFL/IELTS, YDS ve YÖKDİL dersleri vermekteyim. Hem devlet hem de farklı özel okullardan öğrencilerim oldu. Her iki grubun da müfredatına hakim olduğumu belirtmek isterim. Okul müfredatının yanı sıra öğrencilerime faydalı olacağını düşündüğüm kaynakları da derslerimde kullanırım. 

Dilin bir bütün olduğuna inandığım için derslerimi mümkün olduğunca dört temel beceri (listening,speaking,reading and writing) odaklı planlarım. Dersin odak noktasını öğrencimin ihtiyacına veya isteğine göre de değiştirebilirim. Örneğin; speaking konusunda kendisini geliştirmek isteyen öğrencim için bu alanla ilgili materyaller hazırlarım. 

Son iki yıldır Amerikan Kültür Dil Okullarında çalışıyorum. Küçük yaştaki öğrencilere ders anlatmayı çok seviyorum ve çocuklarla iyi anlaştığımı düşünüyorum.

Esra K. pariyer profili

Esra K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...