Hukuk Sekreterliği / Katiplik

Hukuk Sekreterliği  / Katiplik

Ankara Ufuk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulıu 2018 mezunuyum. 25 yaşımdayım. Çankaya'da ikamet etmekteyim. Daha önce Gün Işığı reklamcılıkta sekreterlik, Barrels And Oil Mağazasında satış danışmanlığı, kasiyerlik ve şeflik gibi unvanlarla görev aldım. Koton mağazasında satış danışmanlığı yaptım. Yükseliş finansta çağrı merkezi elemanı olarak görev aldım. Son olarak görev aldığım yer ise, Türkiye Finans katılım Bankasının üç aylık bir projesinde Ata hyndai şubesinde bankayı temsilen çalıştım. Şuan aradığım iş okuduğum bölüm ile alakalı olmasını istediğim önceliğim hukuk bürolarından yanadır.

  • 225

  • İlan Aktif

  • 22.02.2021

  • Ankara - Çankaya

  • 2500 TL-4000 TL

  • 538866*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Sekreter

Ceren B. pariyer profili

Ceren B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...