Grafik Tasarımcıyım

Grafik Tasarımcıyım

Lise de Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık alanından mezunum. Bu tarz işlerle uğraşmayı seven birisiyim. Kurumsal Kimlik, Amblem ve Logo Tasarımı, Davetiye, broşür, afiş Tasarımı konularında iyiyim.  Excell, Photoshop, İllustrator programlarında bilgim var.

Satış danışmanlığı da yapabilirim, bilgisayar kullanımım iyidir. İyi derecede Office programlarını kullanıyorum. Takım çalışmalarını severim uyum sağlarım. insan ilişkilerim kuvvetlidir, ikna kabiliyetimin olduğunu düşünüyorum, ne iş olursa olsun işimi severek ve özen göstererek yaparım. Üniversite mezunu olarak her konuda daha planlı ve temiz çalışmayı severim, her türlü işi yaparım.

Betül A. pariyer profili

Betül A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...