En İyi Şekilde Çalışmak İstiyorum

En İyi Şekilde Çalışmak İstiyorum

Merhabalar. Kendimi geliştirmeyi seven ve yeni şeyler denemeyi seven birisiyim. Öz geçmişimde gördüğünüz kısa süreli çalışmalarım öğrencilikte okula devam dönemimde gerçekleştirdiğim deneyimler, o nedenle kısa süreliler. Çalışma ortamımın aktif, üretken ve yaratıcı olmasını severim.En güzel şeylerden birisi aktif olunan ve sorumlulukların zamanında yerine getirildiği yerlerde çalışmak. İngilizce konusunda, özellikle akıcı konuşma da kendime güveniyorum ve tabi ki yine de kendimi geliştirmeye devam ediyorum, zira ana dilim olmadığı için her zaman teknik alanlarda öğrenecek kelimeler oluyor. Üretken bir iş ortamında hızlıca öğrenip, oldukça başarılı olacağıma inanıyorum. Saygılar sunarım. Okuduğunuz için teşekkürler.Saygı ve samimiyetle, Şeyma.

  • 368

  • İlan Aktif

  • 18.03.2019

  • Ankara - Etimesgut

  • 10-​25​0 TL

  • 507036*****
    Sadece aktif ilanı olan üyelerimiz görebilir.

  • Diğer

Şeyma K. pariyer profili

Şeyma K. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...