Ekonomi, Finans, Muhasebe Vb.

Ekonomi, Finans, Muhasebe Vb.

2016 yılında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldum. 2014 yılında özel bir inşaat şirketinin Muhasebe departmanında stajyer olarak çalıştım. Bunun yanında aynı yıl, Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünü okumaya başladım. Buradan 2017 yılında mezun oldum. Aynı zamanda İngilizceyi daha da geliştirebilmek için yabancı dil kursuna gittim. Advance(C1) düzeyinde İngilizce bilgisine sahibim. Ayrıca Ankara Üniversitesi Ekonomi ve Mali Piyasalar Analizi Bölümünde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Türkiye’de Katılım Bankacılığının Gelişimi, Uygulamaları ve Reel Sektöre Etkilerinin İncelenmesi üzerine tez yazdım. Aldığım eğitime ve yaptığım staja dayanarak finansal raporlama, finansal analiz, muhasebe işlemleri, bankacılık işlemleri, veri girişi, veri analizi gibi işlemleri yapabiliyorum. Öğrenim gördüğüm lisans ve yüksek lisans dönemi boyunca Microsoft Office programlarından Word, PowerPoint ve Excel uygulamalarını kullandım. Aynı zamanda Stata (Data Analysis and Statical Software) programını üniversitede aldığım İstatistik dersi sayesinde kullanabiliyorum. Kariyer hedeflerim arasında geleceğimi daha iyi şekillendirebilmek için eğitim ve kariyerime uygun olarak iyi bir kariyer fırsatı yakalamak vardır. Sürekli öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın ve çalışmayı seven birisiyim. Ekonomi, Finans, Muhasebe ve Bankacılık gibi alanlar, benim için kariyer yapmak istediğim alanlar arasında olmuştur. İnovasyon ile ilgili olarak girişimcilik fikrine karşı da her zaman ilgili olmuşumdur. İnovasyon ile ilgili düzenlenen etkinliklere ve kişisel gelişime yönelik eğitimlere katılıp yeni şeyler öğrenerek kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Yenilikçilik, yetkinlik, dürüstlük gibi misyon değerlerine bağlı olarak hangi alanda çalışırsam çalışayım ideal ve kaliteli çözüm üretmek için kendimden emin bir şekilde elimden gelenin fazlasını yapacağım. Çalışmalarımı sistemli ve düzenli bir şekilde yürütürüm. Sayısal veriler ile uğraşmayı da seviyorum.

EMRE Ş. pariyer profili

EMRE Ş. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...