Dürüst Güvenilir Çalışan

Dürüst Güvenilir Çalışan

Yok mu bize de bir iş???? :) Merhaba ben Damla. Bu zamana kadar bir çok sektörde çalıştım. Oyun ablası da oldum, şarküteride de çalıştım. Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ama her yer tecrübe isteyince işimi yapamadım. Herkes yaptığım projeyi soruyordu ama ben yeni mezundum. Maalesef kendi mesleğim hariç her yerde çalıştım. Sonra dönmeye çalıştığımda ise yetiştirecek bir yer bulamadım. Evet nerede kaldım? Çalıştığım yerlerden bahsediyordum. Anketörlük de yaptım, kablo fabrikasında üretim alanında da çalıştım. Sonrasında İş Sağlığı ve İş Güvenliği okudum açık öğretimden. İSG Teknikeri olarak çalıştım 1 buçuk sene kadar.

Hobilerime gelince Canon 600D bir fotoğraf makinem var onunla fotoğraf çekiyorum. Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Adobe After Effects programlarına ilgiliyim. Video kurgusu yapıyorum.

Uzun süre çalışabileceğim düzenli bir iş arıyorum. Pazarları tatil olursa sevinirim. Elimden her iş gelir. 

Damla G. pariyer profili

Damla G. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...