Çağrı Merkezi-Satış Danışmanı

Çağrı Merkezi-Satış Danışmanı

Öncelikle merhaba :) ben 20 yaşındayım,lise mezunuyum. Yabancı dil olarak İNGİLİZCE ve ALMANCA dillerini orta seviyede biliyorum. Daha önceki deneyimlerim cafe,restaurant ve mağaza satış danışmanlığı olarak mevcut. Diksiyonum ve dış görünümüme önem veririm.İnsanlarla iletişimim güzel olup ikna kabiliyetim yüksektir.Daha önce deneyim aldığım yerlerden hiç bu konuda şikayet almadım. Askerlik durumum 2 yıl tecilli olup seyahat engelim bulunmamaktadır.Başladığım işi meslek edinip kariyer edinmek isterim bu yüzden işimi severek yaparım. Ekip çalışmasına uyumlu olup presentable bir kişiyim.

Mücahit D. pariyer profili

Mücahit D. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...