Bebek Bakıcılığı- Ev Temizliği

Bebek Bakıcılığı- Ev Temizliği

40 yaşındayım, İsmim Dilek, gittiğim yerlere 18 yaşındaki kızımla gidiyoruz, bana destek amaçlı özellikle bebek bakımı olduğunda kendisi çocuk gelişimi mezunu. İkimizde çocukları çok severiz kızım icin ekstra bir ücret talep etmiyoruz, siz tek çalışanmış gibi ücret ödeyeceksiniz. Referans isteyenlere verebiliriz, daha önce kendi çocuklarım dahil 4 çocuk baktım.

Dilek İ. pariyer profili

Dilek İ. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...