Asistanlık

Asistanlık

Merhaba ben Atılım Üniversitesi Moda ve Tekstil tasarımı bölümünde okumaktayım.Daha önce de tasarım asistanlığı, Tasarımcı asistanlığı ve yönetici asistanlığı yaptım. Sosyal uygunluk sorumlusu olarak çalıştım. Office uygulamalarına hakimim. Gerek proje bazlı gerek part-time olarak çalışmak istiyorum. Bir çok moda tekstil ve marka seminerlerine ve workshoplara katıldım. İleri düzey çizim bilgim, ileri düzey dikiş bilgim ve ileri düzey kalıp bilgim var. Moda teknik çizimi ve yapabilirim ve bir müşteri için koleksiyon hazırlayabilirim. insalarla ilişkilerim bölümümle alakalı olarak da iyidir. Müşteri odaklı işlerde çalışabilirim.

Gündüz C. pariyer profili

Gündüz C. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...