Ben, Sizin İçin İstediğiniz Bir Sitenin Aynısını Yapabilirim.

Ben, Sizin İçin İstediğiniz Bir Sitenin Aynısını Yapabilirim.

Merhaba,sizin için istediğiniz bir web sitenin kopyasını yönetici paneli ile birlikte kodlayabilirim. Bir web sitesini çok beğendiniz tam size göre bir tasarımımı var önemli değil ben o sitenin aynısını size yönetici paneli ile birlikte kodlaya bilirim.İstediğiniz yeri çıkartır istediğiniz şeyi birlikte ekleriz.. Hizmet İçeriği: Türkçe yönetim paneli Tüm bilgisayarlar ve mobil cihazlara uyumlu * Android uygulama ** Tüm tarayıcılarda sorunsuz görüntülenme* Google dostu url(SEO URL) ve meta yapısı PHP ile kodlanmaktadır. Standart Google optimizasyonu * olan seçenekler seçtiğiniz web sitesinin desteğine kalan seçenekler eğer extra olarak yapılmasınız istiyorsanız 30 TL vermeniz gereklidir.. ** olan seçenek istede bağlıdır. Eğer isterseniz uygulama apk sı 20 tl ye verilebilir. Apk nın kaynak kodunu isterseniz 40TL daha ödemeniz gerekli.. Eğer hostinginiz asp host ise mobil uyumlu arayüz + asp hostingim var seçeneğiniz almanız gerekmekte. not: İlanımda e-ticaret siteleri hariç tutulmaktadır. not 2: alan ve hosting dahil değildir. Extralar Sizin için mobil arayüzü olmayan siteye mobil arayüz ekleme veya asp hostinge göre kodlama => + 70 TL (Extra 3 gün) Süper hızlı teslimat ==> +100 TL Sizin için sitenize logo tasarlayabilirim => +60 TL Sizin için sitenin android uygulamasının apksı(sadece apk) => + 20TL(extra 4 gün) Sizin için sitenin android uygulamasının apk kaynak dosyaları (apk içinde) => +40 TL (extra 4 gün) Normal bir web sitesinin // Ürün Fiyatı: 800 TL // Not:Seçtiğiniz Sitenin tasarımına göre ücret değişmektedir... //Not: Seçtiğiniz sitenin yapısına göre teslim süresi artabilir Ek özellik fiyatları yukarıda verilmiştir. Extra olarak indirim yapılmaktadır.

Hasan E. pariyer profili

Hasan E. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları



Bu ilan için yorumlar devredışıdır.

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...