Yöneticilik Pozisyonu

Yöneticilik Pozisyonu

Değerli yetkili,

Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Özellikle satış-pazarlam- şoförlük- depo sayım işlemleri ve veri girişi  ayrıca personel gözetim denetleme gibi konularda yöneticilik tecrübemle katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

1999 yılında Adana Özel Star Akşam Lisesi Genel Kültür Bölümü’nden mezun olduktan sonra UKİ ERTEKS  firmasında 4 yıl boyunca satış ve depo sorumluluğu pozisyonlarında görev aldım. 2001-2005 yılları arasında BOYNER mağazasında uzman satış danışmanı olarak çalıştım. 2009 yılından itibaren BANTAŞ AŞ. de tahsildar şoför olarak başladığım iş hayatına sayım yetkilisi ve Erp işlem giriş yetkilisi ve operasyon yetkilisi pozisyonlarında görev aldım. insan ilişkileri konularında yoğun bir bilgi birikimine sahibim. Ayrıca, orta düzeyde İngilizce bilgisine sahibim. Özellikle problem çözme, kriz yönetimi ve uzun vadeli düşünebilme yeteneklerimin ve insan ilişkilerinde empati ile yaklaşımımın çalışma hayatında başarıyı getirdiğini düşünüyorum.  

Sonuç olarak; iş başvurumun şirketinize değer katabileceğim uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum.  

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla;

Bahadır 

 

Bahadır Y. pariyer profili

Bahadır Y. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...