İş Arıyorum

İş Arıyorum

22 yaşındayım. Garsonluk, barışalım ve bağımsızlık yaptım. Mağazada satış temsilcisi olarak çalıştım. İngilizce bilgim b2, İspanyolca bilgim a2 seviyesinde. Şu an Çukurova Üniversitesinde İletişim Fakültesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. İkisinde de 3. sınıfım.  Çocuklarla aram çok çok iyidir. Bilgisayar programlarından word, excel, indesign ve photoshop programlarını kullanabiliyorum. Güleryüzlü, grup çalışmasına yatkın, sorumluluk duygusu gelişmiş ve öğrenmeye açık biriyim.

Senem T. pariyer profili

Senem T. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...