Grafik Tasarım İhtiyaçlarınız

Grafik Tasarım İhtiyaçlarınız

Merhaba 2 yıl fotoğraf stüdyosu 5 yıldır'da aktif bir şekilde Reklam sektöründe hizmet vermekteyim.Totem, Tabela, Açık Hava Reklamcılığı uzmanlık alanım olup Markanıza uygun bir marka kimliği ile sosyal medya hesap yönetimi, paylaşımlarınızın tasarımları, paylaşılması,sosyal medya reklamcılığı tüm sosyal medya mecraları için özel tasarımlar, Vektörel ve baskıya uygun logo tasarımları, Kurumsal kimlik tasarımları kartvizit, logo, broşür, afiş, dergi, kitap kapağı, katalog tasarımları, resim düzenleme, mockup ve decupe işlemleri, banner ve reklam çalışmaları için görsel tasarımları
Ramazan O. pariyer profili

Ramazan O. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...