Elektrik Elektronik Montaj

Elektrik Elektronik Montaj

14 yıldan fazla montaj ve servis tecrübem var. Bugüne kadar montajlarını yapmış olduğum ürünler genellikle freelance çalışma şekli ile bana verilen işlere ait sistemlerin satış servis ve montajlarından oluşmaktadır .
Elektrik ve Elektronik ile uğraşmak benim hayatımda vazgeçmediğim ve severek yaptığım tek iş bu anlamda formasyon eğitimi verilmesi halinde bilmediğim ancak öğreneceğim bir çok sistemin olduğunun bilincindeyim ve öğrenmek istiyorum.
Ek Deneyimler Ve Çalışmalar Ayrıca tüm çalışmalarıma ek olarak elektronik cihaz onarımı ve bilgisayar teknik servis destek işleri yapmaktayım evimde oluşturduğum elektronik tamir atölyemde elektronik kart tamiri ve cihaz onarımları yapmaktayım yaptığım işi geliştirmek için çaba sarfediyorum ve teknolojiyi özellikle insanların işlerini kolaylaştıracak cihaz ve ekipmanları yakından takip ediyorum. Elektronik cihazların onarımını yapmak yapabilmek farklı bir haz benim için, işimi seviyorum bilmediklerimi de öğrenme merakındayım.

Volkan A. pariyer profili

Volkan A. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...