Beton Santral

Beton Santral

 Mrb otoyol ve fabrika inşaatı projelerinde, zemin sıkışması beton dizaynları yapiminda, raporlama işinde deneyimliyim. Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde edindiğim tecrübelerle, sizlerin çalışma arkadaşları ile uyum içinde çalışmak istiyorum.. Lâboratuvar için bütün alet ve gereçlerin temizlik ve bakım konusunda işimi doğru yapacağıma inanmaktayım..Uygun bir pozisyon olduğunda benimle irtibata geçerseniz çok sevinirim..iyi çalışmalar...

İlhan B. pariyer profili

İlhan B. Profiline Git


Benzer İş Talepleri

Üyenin Diğer İlanları

Nasıl Kullanırım?

Birlikte çalışmak istediğiniz işverene ya da iş arayan kişiye pariyer.com üzerinden doğrudan mesaj göndererek sorularınızı sorabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Gizlilik

İşveren ve iş arayan arasındaki iletişim tamamen bu iki tarafı bağlar ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Pariyer.com'un amacı bu iki taraf arasındaki iletişimi kolaylaştırmaktır.

Yorumlar

İşveren ve çalışan adayları hakkında yapılan hiçbir yorum hakaret veya argo, küfür gibi uygunsuz metinler içeremez. Bu içeriğe sahip yorumlar derhal engellenir.

Görüş, şikayet ve önerileriniz

Herhangi bir konudaki görüş, şikayet ve önerilerinizi 0850 885 0 230 no’lu telefonu ücretsiz arayarak veya iletisim@pariyer.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...