Hakkımızda

Pariyer Hakkında,

Sürekli bir işiniz yok veya işinize ek bir kazanç istiyorsunuz, diyelim? Ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Son zamanların gözde çalışma seçeneklerinden biri olan proje bazlı freelance veya yarı zamanlı çalışmak isteyenler için en doğru adrestesiniz. Sizlere garsonluktan çocuk bakıcılığına, gölge öğretmenlikten özel derse, tenis eğitmenliğinden mankenliğe kadar uzanan pek çok iş kolundan bir yelpaze sunuyoruz. Bizler aynı zamanda hobi olarak ya ek gelir sağlamak amacıyla evden yemek yapmak, örgü örmek, tasarım yapmak gibi meziyetlerini kazanca dönüştürmek isteyenler için de kazanç kapısı sağlamak ve sizleri sanal dünyanın uçsuz bucaksız dünyasında istihdam etmek istiyoruz.

Bizler Pariyer olarak her kesime ve herkese yönelik bir “İstihdam Projesi” oluşturmaktayız. Bu projeyi, sektördeki ihtiyacın işveren ve çalışan için ne kadar önemli olduğunu gelişmiş ülkelerde yaptığımız araştırmalardan gördüğümüz için yarattık ve artık çalışma alanında parlayan yıldızın part-time ve freelance olduğunun da bilincindeyiz. Bu sebeple ilk hedefimiz kadınlar, öğrenciler ve yarı zamanlı çalışmak isteyen herkes...

İşte Pariyer, bu amaçla yola çıkıyor ve bize katılan herkesi kendisinden bir parça olarak görüyor. Sizleri de bu aileden görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Herkes için bol kazançlı iş ve istihdam temennisiyle…

Meryem BOZKURT SITKI

Kurucu Ortak

 

 

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...