Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

İşbu Sözleşme, "Meryem Bozkurt Sıtkı Pariyer Bilgi Teknolojileri Hizmet ve Danışmanlık" (Sözleşmede "www.pariyer.com" olarak anılacaktır) ile siteye erişmiş durumda olan tarafınız arasında her üyenin kabul ettiği kuralları içeren bir sözleşme olarak www.pariyer.com'un herhangi bir yolla kullanılmaya başlanması halinde www.pariyer.com ile ziyaretçiler ve kullanıcılar arasında ek protokole gerek kalmadan akdedilmiş sayılır. Pariyer Bilgi Teknolojilerinin Politikasını kabul etmeniz ve web sitesini ziyaret etmeniz halinde abone ve/veya üye olmasanız dahi aşağıda yer alan kişisel verilerinizi işleme hakkına sahip olunacaktır.

IP Adresiniz,

Konumunuz,

Web Sitesini kullanım şekliniz,

Gezinme süreniz ve tercihiniz ,

Bağlantı sağladığınız cihaza ait özellikler,

Web sitesine yönlendirilmiş olduğunuz web siteleri, link ve kanallar.

Koşulların sizin için uygun olmaması durumunda lütfen siteyi kullanmayınız.

www.pariyer.com Genel Kullanım ve Güvenlik Kuralları

www.PARİYER.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. www.pariyer.com  Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesiyle görevlidir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Kullanım Koşullarında belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Ancak aşağıda belirtilen istisnai durumlar

Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. devlet tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;

Yetkili makam ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya

soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

Sistemsel sorunların tespiti ve konu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.pariyer.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.

Gizlilik/ kişisel veriler politikası ve iletişim izninde her zaman değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler değiştirilmiş yeni Gizlilik/Kişisel veriler Politikası ve İletişim İzni’nin www.pariyer.com sitesine konulmasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır. İşbu Gizlilik Kişisel Veriler Politikası ve İletişim İznindeki değişikliklerden haberdar olmanız için sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Kullanıcılar kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman güncelleyebilirler. Bu konudaki taleplerinizi info@pariyer.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Talebiniz 30 gün içinde değerlendirilerek talebinizin sonucu ile ilgili olarak size yazılı şekilde bilgi verilecektir. Bunun yanında kullanıcılar ‘’Gizlilik Kişisel Veriler Politikası ve İletişim İzni’’ ile ilgili her türlü taleplerini info@pariyer.com adresine e-posta göndererek iletebilirler.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 2048 bit şifrelenerek internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...