İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Yüz Mankeni iş ilanları

Yüz hatlarınıza, bakışlarınıza ve mimiklerinize güveniyorsanız siz de yüz mankeni olarak çalışabilirsiniz. Yüz mankeni olmak istiyorum diyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sayfamız üzerinde yer alan yüz mankeni iş ilanlarını inceleyerek hemen size en uygun ilana başvuru yapabilirsiniz. Yüz mankenlerinin çalışma alanlarının her geçen gün genişliyor olması yüz mankeni olarak çalışmak isteyen kişi sayısını da arttırmaktadır. Yüz mankenlerinin çalışma alanları arasında; televizyon reklamları, kozmetik markalarının marka yüzü olarak dergilerde ya da bilbordlarda yer alma, çeşitli etkinliklerde kozmetik markalarının ürününü tanıtma gibi seçenekler bulunmaktadır.Mankenlik ya da modellik yapmak isteyenlerin iş alanlarından biri de yüz mankenliği yapmaktır. Pek çok model yüz mankeni olarak da çalışmaktadır.

Yüz Mankeni Aranıyor

Yüz mankeni olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız doğru adresteniz. Yüz mankeni arayan ajans ya da firmaların ilanlarını sayfamız üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Düzenli olarak yüz mankeni aranıyor ilanlarını takip ederek kendinize uygun ilanlara online olarak kolayca başvuru yapabilirsiniz. Yüz mankeni arayan ajanslar ve daha pek çok firma; çalışan ihtiyacının doğması durumunda yeni yüzler keşfetmek için sayfamızda çalışan arayış ilanlarını yayımlamaktadırlar. Eğer siz de yüz mankeni arayışında olan bir firma iseniz; bünyenize en uygun yüz mankeni adaylarını bulmak için sayfamızda iş ilanınızı yayımlayabilirsiniz.

Yüz Mankeni Nedir, Ne İş Yapar?

Yüz mankenliği, modelliğin alt bölümlerinden biridir. Yüz modelliği ya da mankenliği; sadece yüz üzerinde yapılan çalışmalar, fotoğraf ve video çekimleri, kozmetik ürünlerin tanıtılması yapmak esasına dayanmaktadır. Özellikle yeni reklam yüzü arayan güçlü markalar da yüz mankenleri ile çalışmaktadırlar. Bunun yanı sıra yüz mankenleri; kozmetik firmalarının yeni ürün tanıtımlarında ve katalog çekimlerinde de görev alabilmektedirler. Yüz mankeni olmak için fiziksel şartlardan ziyade yüz sağlığına ve estetikliğine önem verilmektedir. Yani herhangi bir boy ölçüsüne sahip olsanız bile yüz mankeni olarak çalışabilirsiniz. Etkileyici, estetik yüz hatlarına ve iyi görünen bir cilde sahip olmanız yüz mankeni olmak için yeterli şartlardır. Ayrıca yüzünüzdeki parlaklık ve canlılık, yüzünüzde herhangi bir lekenin bulunmaması da sizi diğer rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır. Kozmetik reklam ve tanıtımlarının birçoğunda allık, fondöten, rimel, eyeliner, göz farı gibi ürünlerin tanıtılması için yüz mankenlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca lansman ve ürün tanıtımlarında da yüz mankenlerine uygulamalı olarak makyaj yapılabilmekte ve bu gibi günlerde de yüz mankenleri ile çalışılabilmektedir.

Yüz Mankeni Olmak İçin Şartlar

Yüz mankeni olmak için şartlar genel olarak herhangi bir eğitim seviyesi ya da deneyim gibi değildir. Standart işlerden farklı olarak yüz mankenliğinde yalnızca iyi bir cilt ve estetik bir yüz şartı aranmaktadır. Yani eğitim seviyesi ne olursa olsun herkes yüz mankenliği yapabilir. Yüz mankeni olmak için yüzünüze ve cildinize iyi bakmalı, sağlıklı beslenmeli ve cildinizi mutlaka temiz tutmalısınız. Yüz mankeni olabilmek için herhangi bir vücut ölçüsü şartı da aranmamaktadır. Ayrıca ürünleri güzel ve istenildiği gibi taşıyabilmek de yüz mankenliği yapabilmek için gerekli bir özelliktir. “Yüz mankeni ne kadar kazanıyor?” diye merak edenler için de belirtelim. Yüz mankenliğinin kazancı çalışan markadan markaya göre değişkenlik gösterse de mesleğin kazancı yüksektir. Eğer siz de yüz mankeni olarak çalışmak istiyorsanız sayfamızda yer alan iş ilanlarına hemen başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz prova mankeni sayfamızdan prova mankenliği iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...