İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Tesisatçı İş İlanları

Isıtma ve sıhhi tesisatçılık, alanında uzman ve usta kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir meslektir. Belli bir ilgi ve bilgi birikimi gerektiren tesisatçılık, titizlik gerektiren bir meslektir. Eğer tesisatçılık mesleğinde deneyim sahibiyseniz ya da bu alanda deneyim kazanmak istiyorsanız sayfamızda yer alan tesisatçı iş ilanlarını inceleyerek, bu ilanlarına online başvuru yapabilirsiniz. Sayfamızda farklı kurumlar ve firmalar tarafından açılan tesisatçı iş ilanı seçenekleri yer almaktadır.

Tesisatçı Ne Demek?

Tesisatçı, farklı amaçlarla kullanılan bütün binaların ya da sanayi tesislerinin temiz ve atık su, gaz, buhar, ısıtma sistemlerini kuran kimsedir. Tesisatçı aynı zamanda bu binaların tesisat sistemlerinin bakımlarını tamamlayan ve onarım işlerini belli zaman aralıklarında gerçekleştiren kişidir. Sıhhi tesisatçı ise; herhangi bir bina ya da açık alanlarda, park ve bahçelerde; temiz su ve kirli - atık su kanallarının döşenmesi, tahliye edilmesi, gaz, elektrik gibi diğer döşemelerle uyumunun sağlanması işlerinden sorumlu olan kimsedir. Yine sıhhi tesisatçı da su tesisatının düzenli aralıklarla bakım ve onarımını gerçekleştirir. Kategorimiz üzerinden hem sıhhi tesisat iş ilanlarını hem de tesisatçı iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Farklı şehirlerdeki firmalar tarafından yayınlanan bu ilanlar arasından kendi şehrinizdekileri seçerek hızlı ve online başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Sıhhi Tesisatçı Ne İş Yapar?

Sıhhi tesisatçı, bina ve açık alanlardaki temiz su atık su kanallarının döşenmesi, tahliye edilmesi ve gaz, elektrik gibi diğer döşemelerle uyumun sağlanması işlerini gerçekleştirir. Sıhhi tesisatçılar; gerek inşaat sektöründe gerekse de konut projelerinde çalışabilirler. Bu binalara su tesisatı döşenme sürecinde destek veren sıhhi tesisatçılar aynı zamanda yapımı tamamlanmış binaların bakım ve onarım işlerinde de görev alabilirler. Ayrıca turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar da sıhhi tesisatçı ile çalışmaktadırlar. Özellikle tatil köyleri, kaplıcalar, yüzme havuzlu spor tesisleri, oteller, restoranlar, uzun süreli ya da proje bazlı sıhhi tesisatçılara gereksinim duyarlar. Sıhhi tesisat iş ilanları İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasının yanı sıra; Ankara, Bursa, İzmir gibi konut ve inşaat projelerinin yoğun olduğu şehirlerde fazladır. Ayrıca turizmin yoğun olduğu Antalya, Bodrum, Balıkesir, Muğla gibi yerlerde de genellikle dönemsel olarak sıhhi tesisat ustalarına talep vardır. Eğer kısa süreli çalışabileceğiniz bir iş arayışındaysanız dönemsel tesisatçı iş ilanlarına da başvuru yapabilirsiniz.

Tesisatçının Görev ve Sorumlulukları

Tesisatçının görevleri arasında; su veya ısıtma sistemleri için ihtiyacı olan malzemeleri belirleme, boruları geçirebilmek için binada belirlediği noktaları delme, boruları ihtiyaca yönelik olarak kesme ve şekil verme, diş açarak birbirine ekleme, hidrofor tesisatını kurma, pompa bağlantılarını yapma ve çalıştırma gibi maddeler yer almaktadır. Tesisatçı bunların yanı sıra; meydana gelen tüm bozukluklar ve arızalar için çözümler üreterek bunları onarmakla da yükümlüdür. Tesisatçı iş ilanlarına başvuru yapmadan önce bu görev tanımlarını yerine getirip getiremeyeceğinizden emin olmalısınız. Firmalar tesisatçı adaylarından aynı zamanda; araçları doğru ve etkin bir şekilde kullanma, işçi sağlığı ve güvenliği konusunda dikkatli olma, çevre temizliğine ve korumasına önem verme, yaptığı işten verimli sonuç alabilmek için önce tesisat projelerini inceleme gibi yetkinlikler ve sorumluluklar da beklemektedir. Su tesisatçı iş ilanları, sıhhi tesisat ve genel tesisat iş ilanlarının tümünü sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Tesisatçı iş ilanları Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Edirne, Mersin gibi pek çok farklı ilde açılmaktadır. Bunlar arasından şehrinizdekileri filtreleyerek başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Eğer kendi iş arama ilanınızı yayımlamak ve paylaşmak isterseniz ise Tesisatçı iş arayanlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...