İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Tamirci İş İlanları

Geçmişten günümüze eleman ihtiyacı hiçbir zaman azalmayan meslekler arasında şüphesiz ki tamircilik ilk sıralarda yer almaktadır. Tamirci iş ilanları denildiğinde; daha çok oto bakım ve servis ağlarında çalışan tamircilik pozisyonu akla gelse de şantiye tamirci iş ilanları ve diğer sektörlerdeki tamir işleri için açılan iş ilanları da bu kapsamda düşünülmelidir. Eğer sizin de elinizden tamir işleri geliyorsa; farklı firma ve kurumların tamir işlerinde görev alabilmek istiyorsanız sayfamızda yer alan tamirci iş ilanlarını inceleyerek size uygun bir ilana hemen online başvuru yapabilirsiniz.

Tamirci Ne Demek?

Tamircilik, pek çok farklı alanda kullanılabilen bir terim olduğundan tamirci ne demek sorusu kafalarda merak uyandırmaktadır. Tamirci kısaca, işlevini kaybetmiş ve bununla birlikte yapısal bozukluğunda aksaklık gözlenen cisim veya maddeleri, eski kullanılabilir haline dönüştürmek için çalışan kimsedir. Tamirci ayrıca onarılmaya ihtiyacı olan eşyaları onaran kimse olarak da tanımlanabilir. Dolayısıyla tamirci iş ilanları farklı sektörlerde faaliyet gösteren pek çok firma tarafından açılabilmektedir. İş makinesi tamir iş ilanları da bunlardan biridir. İş makinesi tamircisinden beklenen temel görev, iş makineleri elektrik bakım ve onarımıdır. Bu ve bunun gibi işlerde kişide, arıza tespit ve ilgili test cihazlarını kullanabilmesi, iş makineleri elektrik bakım ve onarımında deneyimli olması, yedek parça takibi ve kontrolünü yapması, atölye veya sahada bakım ve onarım çalışmalarını yapması beklenir.

Tamirci Arayan Firmalar

Tamircilik işinde görev almak isteyen bir kişinin genel olarak bakım ve onarıma ilgi duyması, mekanik problemleri çözebilme gücüne sahip olması, el ve gözü eşgüdümle kullanabilme yetisine sahip olması, el ve parmaklarını ustalıkla kullanabiliyor olması, şekiller arasındaki ilişkiyi görebiliyor olması, yemas yolu ile yer, şekil ve konum tanıyabilme becerisine sahip olması gerekir. Tamirci arayan firmalar sektör olarak birbirinden farklılık gösterebilir. Özellikle iş makineleri tamircisi arayan firmalar ağırlıklı olarak madencilik, inşaat gibi sektörlerde faaliyet göstermektedirler. Oto tamircisi arayan firmalar ise; oto bakım ve servis, oto kuaförlüğü, oto ekspertiz gibi hizmetler sunan firmalardır. Bu firmalar hem deneyimli hem de yetiştirmek üzere yani çıraklara ihtiyaç duyarlar. Oto tamircilik alanında deneyim kazanarak farklı sektörlerdeki tamir iş ilanlarına da başvuru yapabilirsiniz.

Tamircilerin Görev Tanımları Nelerdir?

Tamircilerin görev tanımları, çalıştıkları sektöre göre farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak tamirci iş ilanları incelendiğinde ortak sorumluluk ve görev tanımlarını şu şekilde derlemek mümkündür: Arızayı tespit etme, gerekli parçaları sağlama ve arızayı giderme, zamanla meydana gelebilecek arızaları önlemek için araç, cihaz ya da tamir edilen meta her neyse bunların periyodik bakımlarını sağlama, kullanılan alet ve malzemelere hakim olma, gerektiğinde bu alet ve malzemelerin de bakımını sağlama, eğer oto ya da iş makinesi gibi araçların tamiri yapılıyorsa yadırganan hareket ve oluşları yorumlayarak sonuç belirtme, yapılan işlerle ilgili kayıtlar tutma, bakım kartlarını işleme, üstlerine yazılı ve sözlü olarak bildirim verme. Şantiyede, oto tamircisinde ya da farklı bir alanda çalışıyor olursanız olun tamircilikle ilgilenen herkesin bu sorumlulukları yerine getirmesi beklenir. Kategorimiz üzerinden farklı alanlarda tamirci arayan firmaların iş ilanlarını inceleyebilir ve beklenen görevler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Eğer yalnızca oto tamir iş ilanlarını incelemek isterseniz ise Araç Tamir Bakım iş ilanları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...