İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Stajyer İlanları

Öğrencilerin ve yeni mezunların staj bulma süreçlerinde işverenler ile buluşma noktaları olan bu sayfada stajyer ilanları yer almaktadır. Okuduğunuz bölümle ya da yapmak istediğiniz meslekle ilgili deneyim kazanmak istiyorsanız öncelikle staj yapmanız gerekebilir. Peki stajyer iş ilanları nereden bulunur? Stajyer iş ilanları bulmak ve online olarak başvuru yapabilmek için siz de sayfamızı inceleyebilirsiniz. Staj yaparak hem meslekle ilgili deneyim kazanabilir hem de hayalinizdeki mesleğin pratikte nasıl uygulandığını öğrenebilirsiniz. Yeni mezunların iş bulma süreci zorlu olabildiğinden çoğu zaman staj yapmak sizi diğer yeni mezun ve deneyimsiz kişilerden bir adım öne çıkaracaktır. Üstelik staj yaptığınız ekip ve firmayla karşılıklı olarak memnuniyet olduğu taktirde staj sornasında firmada kalmaya devam edebilir ya da firmanın çalışan kadrosunda yer alabilirsiniz. Bunun için vakit kaybetmeden sayfamızdaki ilanlara göz atabilirsiniz.

Stajyer Başvuruları Hakkında

Üniversite son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar kariyerlerinde bir adım atabilmek için öncelikle staj yaparak işe başlamaktadırlar. İlk adımda iyi bir firmada staj yapmak ileriki kariyer sürecinizde doğrudan etki edecektir. Bu yüzden staj yapmak için mümkün olduğunca mesleğinizle ilgili iyi bir firma seçmeye özen gösterin. Staş başvuruları teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık çoğunlukla online olarak yapılmaktadır. Online staş başvurusu seçeneği sayfamızda da bulunmaktadır. Çalışan arayanların açmış olduğu stajyer iş ilanı seçeneklerine göz atarak şehrinize, kriterlerinize ve mesleğinize uygun bulduğunuz bir ilana kolayca online başvuru yapabilirsiniz. Başvuralarınız işverenler ya da İK personelleri tarafından incelenecek olup, olumlu ilerlenecek olması taktirde sizlerle iletişime geçilmektedir. Daha sonra sizi yüz yüze bir görüşmeye çağırabilirler. Yüz yüze mülakatın da olumlu geçmesi durumunda staj sürecinize başlayabilirsiniz.

Stajyer Yerleri Hakkında

Yeni mezunların iş bulma süreçlerinde en çok karşılaştıkları sorun deneyimsiz olmaları sorunudur. Ancak yeni mezun bir kimseyle ilk etapta çoğu firma tam zamanlı çalışmak ya da kadroya almak istemez. Bunun için yeni mezunların staja başvuru yaparak deneyim kazanmaları ve çalışma hayatına girmeleri gerekmektedir. Bunun için stajyer yerlerine başvuru yapabilirsiniz. Aslında çoğu firma bünyesinde stajyer barındırmaktadır. Bu yüzden staj yapacak yer seçeneğiniz çok fazla olabilir. Sayfamızda stajyer bulmak için ilan açan firmalar genellikle e-ticaret siteleri, web siteleri, dijital kanallar ve sosyal medya gibi teknoloji firmalarıdır. Bunun yanı sıra arzu ederseniz siz de sitemiz üzerinden kendi mesleğinizle ilgili staj iş ilanlarını aratabilir ve kendinize uygun ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Stajyer Maaşları Hakkında

Staj başvurusu yapan pek çok yeni mezun ve öğrencinin merak ettiği konulardan biri stajyer maaşlarıdır. Firmalar tarafından stajyerlere ödenen maaşlar elbette farklılık gösterebilmektedir. Net maaşı ancak firmayla görüşmeye gittiğinizde öğrenebilirsiniz. Çoğu firma stajyer ilanı açarken ödeyeceği maaşı da belirtmektedir. Ancak bazıları “karşılıklı görüşülür” seçeneğini kullanmaktadır. Bu firmalarla maaşı detaylı olarak işe alım sürecinizde öğrenebilirsiniz. Stajyer ücretleri genel olarak kadrolu çalışan bir kişinin maaşından elbette ki daha düşüktür. Çoğu şirket stajyerlere asgari ücret ya da daha azını ödemektedir. Bunun temel sebebi; stajyerlerin deneyimsiz olması. Bir firmada belli bir süre staj yaparak deneyim kazanabilir, özgeçmişinizi bu deneyim ışığında güncelleyerek iş arama sürecinize bu şekilde devam edebilirsiniz. Özgeçmişinizde staj yaptığınız firmaların olması, deneyim kısmının dolu olması ve varsa referansınızın olması, sizi rakiplerinizden her zaman bir adım öne çıkaracağından staj yapmak yeni mezun ve öğrenciler için oldukça önemlidir. Hemen şimdi sayfamızdaki stajyer iş ilanlarına göz atarak size uygun bulduğunuz ilan ya da ilanlara başvurabilirsiniz!

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...