İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Reklam İş İlanları

Reklamcılık sektöründe, markaların sosyal medya tanıtım ve reklamlarının düzenlenmesinde çalışacak elamanların ve reklam yöneticisi olacak kişilerin arandığı iş ilanı listesini sayfamızda bulabilirsiniz. Reklam iş ilanları; bu anlamda geniş bir çalışma alanını kapsamaktadır. Reklam yöneticisi; markaların reklam çalışmalarını yöneten kişi olabileceği gibi bir reklam ajansında genel reklam süreçlerinden sorumlu kişi de olabilir. Zira unvanların görev tanımları firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Eğer siz de reklamcılığa, reklam sektörüne, sosyal medyaya, tanıtımlara ilgiliyseniz ve bu sektörün içinde yer almak istiyorsanız kategorimizde listelenen reklam yöneticisi iş ilanlarına hemen online olarak kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Reklam Müdürü/Yöneticisi Ne İş Yapar?

Reklam yöneticisi bazı firmalarda reklam müdürü unvanını almaktadır. Reklam müdürü ya da reklam yöneticisi temel olarak; elindeki bir ürün veya hizmeti pazarlama alanında tanıtmak, öne çıkarılması için reklam bütçelerini belirlemek, reklamını yapmak ve bu ürün ya da hizmeti hedef kitleyle bir araya getirmekle ilgilenir. Bir ürünün reklam ve tanıtımından sorumlu olan reklam yöneticisinin; doğru hedef kitleyi belirlemek, piyasa içerisinde reklam ve pazar araştırmaları yapmak, hedef kitleye uygun olarak ürünün tanıtım ve reklamını yapmak, hedef kitlelerle iletişim kurulmasını sağlamak, müşteri ilişkilerini doğru yönetmek, reklamları ilgili kanallarda konumlandırmak, dijital ajanslardan çeşitli konularda destek alarak çözümler üretmek, kitle erişimini arttırmak adına sosyal medyayı da aktif bir reklam kanalı olarak kullanmak, ayrıca tüm reklamcılık fırsatlarını değerlendirmek gibi sorumlulukları bulunmaktadır. Reklam sektörü dinamik bir sektördür. Bu yüzden kullanılan araçlar, dil, yöntemler zaman içinde değişebilir, çeşitlenebilir. Dolayısıyla sektör içinde aktif olmak, günceli takip etmek ve yenilikleri kaçırmamak bir reklam yöneticisinin iş hayatındaki başarısı için oldukça önemli noktalardır.

Reklam Yöneticisi Nasıl Olunur?

Reklam yöneticisi olmak için üniversitelerin Reklamcılık Bölümü ya da Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü, İletişim bölümleri gibi alanlardan mezun olunması gerekir. Ancak bu alana gerçekten ilgili be yetenekli iseniz; kendinizi kanıtlayabileceğinizi düşünüyorsanız farklı bir bölümden mezun olsanız da reklam yöneticiliği yapabilirsiniz. Reklam yöneticiliği yapabilmek için pazarlama stratejilerini anlamak ve yorumlayabilmek oldukça önemlidir. Bu yüzden eğer mesleğinizi bir eğitimle daha da ileriye taşımak isterseniz Pazarlama alanındaki bölümlerde yüksek lisans yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra reklamcılıkla ilgili seminer ve eğitimlere de katılabilirsiniz. Reklam yönetici iş ilanları günümüzde internet reklam yöneticisi iş ilanları olarak da çeşitlenmiştir. Artık pek çok firma ve marka, internet reklamlarına da önem verdiğinden ve bu alanda da aktif olmak istediğinden internet reklam yöneticileri ile çalışmaktadır. İnternet reklamları; arama motoru reklamları ve sosyal medya reklamlarını kapsamaktadır. Bu alan, çok daha yeni bir alan olduğundan eleman açığı her geçen gün artmakta ve internet reklamında deneyimli kalifiye yöneticilere gereksinim duyulmaktadır. Eğer geleneksel reklam ile ilgili iseniz ek olarak kendinizi internet reklamcılığında da geliştirerek, iş bulma olasılığınızı daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Sayfamızda eleman arayan reklam ajansları iş ilanlarının yanı sıra; markaların kendi bünyelerinde yer alacak reklam yöneticileri iş ilanları da bulunmaktadır. Çalışmak istediğiniz ortam ve firma yapısına göre reklam ajansı iş ilanlarına ya da doğrudan marka bünyesinde olacağınız ilanlara hemen başvuru yapabilirsiniz. Reklamcılığın yanı sıra eğer pazarlama alanına da ilgili iseniz; dijital pazarlama uzmanı iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...