İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Pilates İş İlanları

Fiziksel bir fitness türü olan pilates, özellikle son yıllarda hem kadınların hem de erkeklerin ilgi gösterdiği bir spor olmuştur. Ağırlıklı olarak kadınlar tarafından ilgi gören pilates sporu; kişinin sıkılaşmasını, daha iyi bir duruşa sahip olmasını, kaslarının gelişmesini ve güçlenmesini, daha kolay kilo vermesini sağlamaktadır. Bireysel yapılması da mümkün olan ancak bilinçsizce yapıldığında sakatlanmalara yol açabilecek olan pilates, özellikle başlangıç seviyesinde olanlar tarafından bir hoca yardımıyla yapılmalıdır. Pilates dersi almak isteyenlere hem özel olarak hem grup dersi olarak çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Özel pilates dersini bir spor salonunda alabileceğiniz gibi sizin belirlediğiniz bir noktada da alabilirsiniz. Freelance pilates eğitmeni olan kişiler evlerde ya da iş yerlerinde pilates dersleri düzenlemektedir. İster bir eğitmenle özel olarak sizin belirlediğiniz yer ve saate pilates dersi alabilir isterseniz de bir spor salonunun pilates grup derslerine kayıt olabilir ya da bu kurumlardaki hocadan pilates dersi alabilirsiniz. Pilates özel dersi verenlerin fiyat tekliflerini incelemek isterseniz ise Pilates Dersi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Pilates Eğitmeni Kime Denir?

Son yılların popüler mesleklerinden biri de pilates eğitmenliğidir. Pilates eğitmeni olmak isteyen kişilerin en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Bu şartı sağlıyorsanız pilates eğitmenliği sertifikası alarak pilates eğitmeni olabilirsiniz. Pilates eğitmeni aranıyor iş ilanları incelendiğinde pilates 1. kademe, 2. kademe, 3. kademe, 4. kademe ve 5. kademe eğitmen vurguları dikkat çekmektedir. Her kurumun ihtiyaç duyduğu pilates eğitmeni seviyesi farklıdır. Bu yüzden pilates eğitmenliğinde üç farklı kademe bulunmaktadır. Pilates birinci kademe, yardımcı eğitmen seviyesidir. Birinci kademe pilates eğitmenleri; en az bir kademe üst düzey eğitmenin yanında, başlangıç düzeyi mat, reformer ve kadillak eğitimi yaptırabilirler. İkinci kademe pilates eğitmeni ise eğitmen konumundadır. İkinci kademe pilates eğitmenleri; yalnız başlarına orta düzey mat, reformer ve kadillak eğitimi yaptırabilirler. Üçüncü kademe pilates eğitmenleri kıdemli eğitmen konumundadırlar. Kıdemli eğitmenler; ileri düzey mat, reformer ve kadillak eğitimi ile Chair-Barell eğitimi verebilirler. Baş eğitmen konumundaki dördüncü kademe pilates eğitmenleri, tüm pilates aletlerini kullanarak repertuar yaptırabilirler. Son olarak usta eğitmen konumundaki beşinci kademe pilates eğitmenleri ise; ekstra olarak özel bireyler ile sakatlıkların tedavisine yönelik eğitimleri yaptırmak vb. görev ve işlemleri yerine getirirler.

Pilates Eğitmeni Maaşları

Pilates eğitmeni olmak isteyen kişiler tarafından en çok merak edilen konulardan biri de pilates eğitmeni maaşları konusudur. Pilates eğitmenin geliri, yukarıda bahsedilen seviyelere göre, kişinin deneyimine göre ve çalıştığı kuruma göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle ileri düzey pilates eğitmenlerinin özel ders ve bireysel müşteri kitlesi de fazla olabildiğinden kazançları tatmin edici aralıklardadır. Yine pilates dersi fiyatları da ders alacak kişinin seviyesine, eğitmenin seviyesine, ders verilecek yere, pilates türüne göre farklılık göstermektedir. Pilates dersi verenler tek bir pilates türünde uzmanlaşmayı tercih edebildikleri hem birden fazla pilates türünde ders veren eğitmenler de bulunmaktadır. Eğer siz de pilates eğitmenliği sertifikasına sahipseniz ve pilates eğitmenliği iş ilanları arıyorsanız; sayfamızda yer alan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Pilates iş ilanları, farklı illerdeki spor salonları ve spor okulları tarafından açılmaktadır. Freelance çalışabileceğiniz bir iş arayışındaysanız ise; kendi iş arama ilanınızı yayımlayabilirsiniz. Bunun için iş arayanlar kategorimizde Pilates Dersi sayfamızı ziyaret etmeniz ve burada profilinizi oluşturmanız yeterlidir.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...