İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Paketleme İş İlanları

Paketleme, firmaların piyasaya sunacağı ürünlerin teslimden önceki son aşamasıdır. Paketleme, müşterinin yeniden o ürünü tercih etmesinin etkileyen oldukça önemli faktörlerden biridir. Bu yüzden paketleme elemanının oldukça titiz ve özenli çalışması gerekir. Paketleme elemanı; ürünün paketlenme aşamasından sorumlu kişidir. Paketleme iş ilanı çok farklı sektörlerden olabilir. Paketleme elemanı arayan firmalar geneline bakıldığında oyuncak, tekstil, gıda, pet ürünleri, ambalaj gibi sektörlerin yaygın olduğu görülmektedir. Bu firmaların üretmiş olduğu ürünlerin paketlenmesi, teslime hazır hale getirilmesi paketleme elemanının görevidir. Eğer siz de paketleme elemanı olarak çalışabileceğiniz bir iş arayışındaysanız; sayfamızda yer alan paketleme elemanı iş ilanlarını inceleyerek; size uygun bir ilana hemen online başvuru yapabilirsiniz.

Paketleme Elemanı Ne İş Yapar?

Paketleme elemanları çoğunlukla firmaların fabrika yani üretim bölümlerinde görev alırlar. Ortaya çıkan ürün, gerekli tüm aşamalardan geçtikten sonra paketleme bölümüne gelir. Paketleme bölümünde de ürünün teslimden önceki son işlemi olan paketleme yapılır. Paketleme elamanları tarafından özenli bir şekilde paketleme işlemi yapıldıktan sonra ürün, satışa hazır hale getirilir. Ürün, müşteriyle buluşmadan önce son adımda paketleme elemanı ile buluştuğu için paketleme elemanının sorumluluğu fazladır. Hatalı paketleme, eksik paketleme müşteri şikayetlerine neden olabilir. Bu yüzden paketleme bölümünde çalışacak kişinin dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli bir kişi olması gerekir. Kalifiye özellikle sahip paketleme elemanı, müşteri memnuniyetinin artmasında ve o ürünü müşterinin tekrar almasında oldukça etkilidir. Bu yüzden sayfamız üzerinden bir firmanın paketleme iş ilanlarına başvurduğunuzda ve firmaya kabul edildiğinizde o firmanın en önemli halkalarından biri olacaksınız.

Paketleme Elamanı Çalışma Alanları

Paketleme elemanının çalışma alanları çok farklı sektörler olabilir. Paketleme konusunda deneyimli bir eleman bu sektörlerin tümünde görev alabilir. Sayfamızda görebileceğiniz; gıda paketleme iş ilanları, tekstil paketleme ilanları, kozmetik paketleme iş ilanları en çok iş ilanının yayınlandığı sektörlerdendir. Bunların yanı sıra; çikolata paketleme iş ilanları ve kazan paketleme iş ilanları da spesifik olarak ürün özelinde görebileceğiniz ilanlardandır. Bu firmaların üretim gerçekleştirilen fabrikalarında görev alarak aradığınız işe kavuşabilirsiniz. Bu alanların hangisinde çalışacak olursanız olun, verimli çalışmanız ve fark yaratan özellikleriniz sayesinde ön plana çıkabilirsiniz. Verimli ve azimli çalışmanız diğer pozisyonlara geçiş yapabilmenizin de yolunu açacaktır. Paketleme elemanları firmaların bünyesinde çalışmak üzere arandıkları gibi evde paketleme iş ilanları da bulunmaktadır. Bu ilanlar daha küçük ve daha butik firmalar tarafından açılmış olup, süreç çalışanın evine ürünlerin teslim edilmesi ve paketleme sonrası da yeniden evden alınması şeklinde ilerlemektedir.

Paketleme Elemanı Maaşları

Paketleme, üretim gerçekleştiren tüm firma ve markaların bünyesinde bulunan bir departmandır. Bu yüzden paketleme iş ilanlarını farklı sektörlerde, farklı illerde görmek mümkündür. İstanbul, Konya, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Samsun paketleme iş ilanlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu şehirlerde üretim ve fabrika sayısının fazla olması sebebiyle bu alanda eleman ihtiyacı da fazladır. Paketleme elemanı maaşları; sektöre, firmaya ve kişinin deneyimine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca çalışma şeklide paketleme elemanı maaşlarının farklılık göstermesinde önemli bir faktördür. Vardiyalı, tam zamanlı, part time ve dönemsel olarak çalışabilecek paketleme elemanlarına gereksinim duyulmakta ve her bir çalışma şekline göre farklı fiyat teklifleri sunulmaktadır. Siz de aradığınız kriterlere en uygun işi Pariyer.com sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Kendi iş arama profilinizi oluşturmak isterseniz ise; Paketleme iş arayanlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...