İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Paket Servis İş İlanları

Paket servis elemanı, çoğunlukla restoran, kafelerde ve paket servisi yapan mağazalarda motorlu, araçlı ya da yayan olarak teslimat yapan kişiye denir. Eğer siz de paket servis elemanı olarak çalışabileceğiniz bir iş arıyorsanız doğru adrestesiniz! İşverenler ve iş arayanların ortak buluşma noktası olan Pariyer’de herkese uygun bir ilan bulunmaktadır. Kategorimiz üzerinden paket servis iş ilanlarını inceleyebilir ve size uygun bir ilana hemen online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Paket Servis Elemanı Ne İş Yapar?

Paket servis elamanı; paket ve diğer her türden iletinin ulaştırılmasından sorumlu olan kişidir. Çoğunlukla restoran ve kafeler, evlere teslimat için bünyelerinde bir paket servis elemanı çalıştırmaktadırlar. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle bir çeşitli uygulamaların ortaya çıkmasıyla paket servis elamanı iş ilanı sayısında da önemli bir artış görülmüştür. Çünkü artık restoranların yanı sıra; pek çok online uygulama da bünyesinde çalışabilecek bir paket servis elamanına gereksinim duyar. Paket servis elamanı; kendisine zimmetlenen paketin verilen adrese yani müşteriye iletilmesinden sorumlu olmanın yanı sıra; birtakım sorumluluk ve görevlere sahiptir. Paket servis elemanı ne iş yapar diye merak edenler için paket servis elemanının iş tanımından bahsedebiliriz. Paket servis elemanının görev ve sorumluluklarından bazıları; bisiklet, motosiklet, otomobil, hafif ticari taşıt ya da yaya olarak kullanıcıların paketlerini ulaştırmak, bağlı bulunduğu firmadaki ya da farklı bir şubesindeki operasyonel süreçlere katılmak, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için teslimat sırasında güler yüzlü, kibar ve nazik bir tavır sergilemek, müşterilerin gönderilerini zamanında ulaştırmak ve müşterilerden gelen sözlü geribildirimleri ilgili kişilere iletmek gibi sorumluluklardır.

aket Servis Elemanı Olmak İçin…

Paket servis kurye iş ilanlarına başvurmak için kişinin bazı niteliklere sahip olması ve gerekli kriterleri sağlaması gerekmektedir. Bunlardan ilki elbette ki ehliyet zorunluluğudur. Paket servis elemanının ileti sırasında kullanacağı ulaşım aracı, firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Motorla ya da otomobille teslimat yapılacak firmalarda işe alınabilmek için bu araçların gerektirdiği ehliyetlere sahip olunması şartı vardır. Sadece motosiklet ehliyeti olan kişiler motor paket servis iş ilanlarına başvuru yapabilirler. Bunun yanı sıra; paket servis elemanlarında herhangi bir mezuniyet koşulu, sertifika ya da eğitim belgesi koşulu aranmaz. Ancak bu meslekte başarılı olunabilmesi için kişinin birtakım niteliklere de sahip olması gerekir. Bu niteliklerden bazıları; sürekli trafikte olunabilme ihtimaline karşı sabırlı ve öfke kontrolü yapabilir olmak, yoğun bir tempoda uzun saatler çalışabilecek, araç kullanabilecek fiziksel yeterliliğe sahip olmak, dürüst, çalışkan ve disiplinli olmak, eğer vardiyalı çalışılan bir işse haftalık vardiya planını aksatmamak, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf olmak, iyi bir diksiyona sahip olmak, güler yüzlü olmak ve mümkün olduğunca müşteri memnuniyetini yüksek tutmak, firmanın genel işleyişine ve yöneticilerin yönlendirmelerine uyum sağlamak gibi niteliklerdir. 7/24 paket servis İstanbul iş ilanları, Ankara paket servis iş ilanları ve daha pek çok farklı şehirdeki paket servis iş ilanı kategorimizde sizleri bekliyor. Eğer bu niteliklere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen bu iş ilanlarına online olarak başvurabilirsiniz. Paket servis elemanı ilanlarının yanı sıra kuryelik ilanlarını da incelemek isterseniz Motorlu Kurye kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...