Ofis Temizliği İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Çoğunlukla günlük yapılabilecek bir iş arayanların tercihi olan ofis temizliği işi; hem kadınlar hem de erkekler tarafından yapılabilmektedir. Ofiste bulunan eşyaların ve ofisin genel temizliğinin yapılmasına dayanan ofis temizliği işi genel olarak günlük yapılmaktadır. Bazı firmalar tam zamanlı çalışacak bir ofis temizliği görevlisine gereksinim duyarken; bazı firmalar ise günlük ofis temizliği yapabilecek part time işçilere gereksinim duymaktadır. Sayfamız üzerinden ofis temizlik elemanı arayan yetkililerin iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu ilanlar arasından size en uygununa hemen online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Ofis Temizlik Elemanı Ne Yapar?

Ofis temizlik elemanının sorumluluklarından birincisi elbette ofisin temizliğinin sağlanmasıdır. Genellikle her ofis temizlik elemanın bir kat arabası bulunur. Temizliğe başlanmadan önce kat arabası alınır ve varsa kat arabasının eksiklikleri giderilir. Bu kat arabasında temizlik için kullanılacak olan ekipmanlar yer almaktadır. Günlük ofis temizliği iş ilanları yayınlayan firmaların ofis temizlik elamanından beklediği işler arasında; ofisteki çöp kutularının boşaltılması, ofis zeminin temizlenmesi, varsa halı ya da halıfleksin elektrikli süpürge ile süpürülmesi, pencere kenarlarının tozunun alınması, kapı kollarının temizlenmesi, masa, sandalye, komodin gibi mobilyaların tozunun alınması, lavobo ve tuvaletlerin temizlenmesi gibi işler yer almaktadır. Bu işler bir ofis temizlik elemanının genel görev tanımları arasında yer almaktadır. Ofis çay temizlik iş ilanları yayınlayan firmalar ise; temizliğin yanı sıra çay servisiyle ilgili bir hizmet de beklemektedir. Yani bu tarz firmalar; hem temizlik hem de mutfak işleriyle ilgilenebilecek bir elemana gereksinim duymaktadır.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her işin detayları, püf noktaları ve dikkat edilmesi gereken hususları bulunduğu gibi ofis temizliğinde de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususların başında; çalışılan ofiste eğer sigara içiliyorsa küllükler boşaltılırken muhakkak yanan sigara veya benzer şeylerin olup olmadığına dikkat edilmesi gelmektedir. Bunun yanı sıra; masa üzerinde bulunan hiçbir evrak ya da dosya atılmamalı ve yerleri değiştirilmemelidir. Ayrıca temizlik yaparken hem bu evraklara hem de elektronik cihazlara bir şeyler dökülmemesi için son derece hassas ve dikkatli davranılması gerekir. Elektronik cihazlar ıslak bezle silinmemeli ve suyla temas edilmemesine özen gösterilmelidir. Ofis temizlik şirketleri genellikle ofis temizlik elemanlarına bu konularla ilgili detaylı aktarımı yapmaktadır. Eğer bir ofis temizlik şirketiyle çalışmıyor ve doğrudan firmalara başvuru yapabilmek istiyorsanız hemen sayfamızdaki iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Ofis temizliği İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir gibi çalışma olanaklarının ve plazaların çokça bulunduğu illerde hayli fazladır.

Ofis Temizliği Fiyatları

Ofis temizliği elemanlarına ödenen ücret, firmadan firmaya göre farklılık gösterebilmektedir. Ofis temizlik elemanları günlük olarak çalışıp ödemeyi günlük olarak alabildikleri gibi bazı ofislerde tam zamanlı olarak çalışan ofis temizlik elemanları bulunmaktadır. Bu iki farklı çalışma şekli arasında da kazanılan gelir farklılık gösterebilmektedir. Ofis temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızda yayınlanan iş ilanlarında firmaların verdiği teklifleri inceleyebilirsiniz. Günlük ofis temizliği fiyatları ayrıca her geçen yıl farklılık gösterebilmektedir. Eğer günlük olarak bu işi yapıyorsanız geçen yılın fiyatlarını araştırabilir ve üstüne makul bir ekleme yaparak kendi beklentinizi de oluşturabilirsiniz. Eğer siz de gelirinizi ofis temizliği işleri yaparak elde etmek istiyorsanız hemen size en uygun ilana online başvuru sağlayabilirsiniz. Ofis temizliğinin yanı sıra ev temizliği yaparak da gelir elde edebilirsiniz. Ev temizliği iş ilanlarını incelemek için tıklayın!

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...