İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Nakliye İş İlanları

Nakliyat bilindiği gibi; taşınması gereken eşyaların yük araçlarıyla bir adresten başka bir adrese taşınması işine verilen isimdir. Nakliye elemanı da nakliyat işlerinde görev alan kimselerdir. Sayfamızda nakliyat firmaları tarafından verilen nakliye elemanı iş ilanları bulunmaktadır. Bu ilanları inceleyerek size en uygun olanlarına hemen online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Özellikle evden eve taşımacılık büyük şehirlerde oldukça yaygındır. Nakliyat firmaları; evden eve nakliyat gerçekleştirdikleri gibi ofislerin taşınmasında ya da şehirler arası taşımacılık da yapabilirler. Nakliyet çeşitleri temel olarak; evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılık, parça yük nakliyesi, nakliyat ambarı, kargo nakliyat olarak ayrılmaktadır. Nakliyat iş ilanları bu nakliye çeşitlerinin hepsi için açılabilir. Nakliye iş ilanlarına başvuru yaptığınızda firmanın ne tür bir nakliyatla uğraştığını ve sizden beklentilerini öğrenmenizde fayda olacaktır.

Nakliye Elemanı Görev Tanımları

Nakliye elemanının görev tanımları; çalışılan firmanın yapmakta olduğu nakliye çeşidine göre farklılık göstebilir. Evden eve nakliye yapan bir nakliyat firması; nakliye elemanından, eşyaların evden çıkarılması, araca yüklenmesi, araçtan indirilmesi ve yeni adrese taşınması işlerinde görev almasını bekleyebilir. Günümüzde pek çok binada asansör bulunması sebebiyle evde eve taşımacılıkta çoğunlukla asansörler kullanılmaktadır. Ancak eşyaların asansöre yerleştirilmesi ve dengenin sağlanması da başlı başına önemli bir iştir. Bir başka nakliyat çeşidi olan parsiyel nakliyat ise; aynı güzergah üzerindeki farklı adreslere eşya taşıma işidir. Parsiyel nakliyat yapan bir firmada çalışan nakliye elemanı genellikle büyük tırlara yükleme yaparlar. Parsiyel nakliye elemanı arayanlar, genellikle bu kişinin seyahat engeli bulunmamasını isterler. Çünkü parsiyel nakliyat, çoğu zaman şehirlerarası yapılmaktadır. Parça yük taşıma ise küçük çaplı eşya taşıma işlemidir. Küçük araçlarla küçük çaplı taşımacılık işleri yapılır. Genelde bir yerden bir yere tek ya da birkaç parça eşya taşınacağı zaman bu taşıma şekli gerçekleştirilir. Günlük nakliye elemanı arayanlar çoğunlukla parça yük taşıma nakliyeleri yapan kimseler ya da firmalardır. Bazı nakliyat firmaları, özellikle evde eve taşımalarda paketleme, kolileme hizmeti de vermekteler. Bu gibi durumlarda nakliye elemanından paketleme ve kolileme yapması da beklenebilir. Eşyaları toparlamak ve paketleme yapmak büyük özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Çünkü herhangi bir eşyanın kaybolmaması, kırılmaması ya da zedelenmemesi gerekir.

Nakliye Elemanının Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Nakliyat işi sanıldığından çok daha fazla sorumluluk ve dikkat gerektiren bir iştir. Gerek evden eve nakliyatta gerekse de diğer nakliye işlerinde eşyalara zarar gelmemesi ya da kaybolmaması için nakliye elemanının titiz davranması gerekmektedir. Paketleme ve taşıma yapılırken özellikle kırılması muhtemel eşyalara istifleme yapılmamalıdır. Aynı zamanda sıvı malzemeler de sıvı eşya paketleme usüllerine göre paketlenmelidir. Böylece hem sıvı malzemelerin ziyan olması hem de bunların bulaşmasından ötürü diğer eşyaların hasar görmesi gibi problemler ortadan kalkmış olur. Bunların yanında; zamanında teslimat için nakliye elemanının diğer ekip arkadaşlarıyla uyumlu bir şekilde çalışması ve zaman yönetimi konusunda başarılı olması da oldukça önemlidir. Asansör bulunan binalarda asansörlü nakliyat yapılması zamandan kazanılmasına yardımcı olacaktır. Bazı firmalarda nakliyenin yanı sıra nakliye montaj elemanı ile montaj hizmeti de verilmektedir. Montaj yaparken de son derece titiz davranılmalı ve montajlanacak eşyalara zarar verilmemelidir. Siz de nakliye elemanı olarak çalışmak istiyorsanız sayfamızda yer alan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...