İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Masöz & Masör İş İlanları

Otellerde, masaj salonlarında, hamamlarda ve güzellik merkezlerinde çalışan masörler, masaj uzmanı ya da masajcı olarak da adlandırılmaktadırlar. Eğer siz de masör iş ilanları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kategorimizde masör arayan firmaların iş ilanları listelenmektedir. Bu iş ilanları arasından beklentinize en uygun bir ilana kolayca online başvuru yapabilirsiniz.

Masör Nedir?

Masör, kısaca masajcı olarak tanımlanmaktadır. Masör/masajcı; el veya ayakları yardımıyla vücudun çeşitli bölgelerine ya da doğrudan bir bölge özeline uyguladığı baskı hareketleriyle; kişide rahatlatıcı, iyileştirici bir etkide bulunacak teknikleri uzmanlık alanı olarak benimsemiş kimsedir. Masörler geçmişte yalnızca el ve ayaklarıyla masaj yapan kişilerken; günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte masaj aletleriyle de masaj yapmaktadırlar. Masajcıların en temel amacı; vücuttaki zararlı maddelerin vücuttan dışarı atılmasına ve böylece kişinin rahatlamasına odaklanmaktır. Masör, masaj yapan erkeğe denilirken; masöz ise masaj yapan kadına denilmektedir. Sayfamızda masör iş ilanlarının yanı sıra; masöz iş ilanları da yer almaktadır.

Masör & Masözler Ne İş Yaparlar?

Masör ve masözlerin iş tanımları genel olarak aynıdır. Toplumda bilinen genel adıyla masajcılar; insan sağlığına uygun olacak şekilde çeşitli masaj teknikleriyle masaj yaparak kişilerin rahatlamalarına ve iyileşmelerine yardımcı olmayı sağlamaktadırlar. Masajcıların en temel görev tanımları bu şekilde aktarılabilir. Bunun yanında ise masajcıların; insan ilişkileri kuvvetli olma, kişisel bakımına özen gösterme, kişisel hijyen koşullarına özen gösterme, müşterilere kibar ve güler yüzlü bir tavırla yaklaşma, anlayışlı ve sabırlı olma, müşteriyi incitmekten kaçınma gibi sorumlulukları da bulunmaktadır. Kadın masajcı iş ilanlarının yaygın olduğu kadar bay masör iş ilanları da yaygındır. Özellikle bazı kişiler yalnızca erkek masörlere masaj yaptırmayı tercih etmektedirler. Bunun için otel, masaj salonu, hamam gibi mekanlarda hem kadın masajcı hem de erkek masajcı bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan masaj salonu iş ilanlarına da özellikle bir cinsiyet belirtilmediği sürece hem kadınlar hem de erkekler başvuru yapabilirler.

Nasıl Masaj Uzmanı Olunur?

Masörlük iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle masajcı olmanın koşullarını sağlamanız gerekmektedir. Masajcı olmak istiyorsanız, ilk olarak bir masaj kursuna kayıt yaptırabilirsiniz. Masaj eğitim kursları; masör ya da masöz olarak masaj mesleği ile uğraşanlar ve uğraşmak isteyenler için tasarlanmış modüler bir eğitim programını kapsamaktadır. Masaj eğitim kurslarının sonunda resmi ve geçerli masaj sertifikası (masör-masöz elemanı) verilmektedir. Bu sertifikayı aldıktan sonra masör terapist iş ilanlarına ve diğer masajcı iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Masaj eğitim kursların seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kursun MEB onaylı, TSV onaylı, USEF onaylı ya da üniversite onaylı olmasıdır. Masör iş ilanları Antalya gibi özellikle yaz turizminin olduğu şehirlerde oldukça fazladır. Masaj eğitim kursunu tamamladıktan ve sertifikanızı aldıktan sonra dilerseniz dönemsel olarak turizmin ve masajcı iş ilanlarının yoğun olduğu bir şehirde çalışarak deneyim kazanabilirsiniz. Çünkü bu meslekte deneyim ve referans oldukça önemlidir. Masörlük ya da masözlüğe yeni başlayacaksanız otel masaj iş ilanlarını, masaj salonları iş ilanlarını ya da güzellik salonu ve hamam gibi yerlerdeki masaj iş ilanlarını inceleyerek işe koyulabilirsiniz. Eğer bu alanda deneyimliyseniz ve kendi iş arama ilanınızı yayınlamak isterseniz Masaj iş arayanlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...