İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Manikürcü İş İlanları

Genellikle kuaför salonları, güzellik merkezleri ya da serbest olarak müşterilerinin evlerinde çalışabilen manikürcü; kişinin sağlık, temizlik ve güzelliğinin tamamlayıcısı olan el ve ayak bakımını yapan kimsedir. Özellikle son yıllarda maniküre verilen önem çok daha artmıştır. Tırnaklara pek çok farklı şekil verilmesi, farklı oje kombinasyonlarıyla nail art yapılması, kalıcı ojenin popülerleşmesi bunda etkilidir. Haliyle manikürcüler de kendilerini bu alanlarda daha fazla geliştirmekte ve müşterilerinin isteklerine yanıt verebilmektedirler. Eğer sizin de manikürcülük deneyiminiz bulunuyor ve manikürcü iş ilanları arıyorsanız; sayfamız üzerinde yer alan ilanları hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Manikürcü Ne İş Yapar?

Manikürcülerin görev tanımları çalıştıkları firmadan firmaya göre farklılık gösterebilir. Genel olarak manikürcüler, manikür ve pedikür işlemlerini gerçekleştirirler. Ancak bunların yanı sıra manikürcülerin yapması beklenen birtakım görev tanımları da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; çalışacağı bölümün düzenini sağlamak, manikür ve pedikür yaparken kullandığı aletleri sterilize ederek kontrolünü yapmak, kullanacağı araç ve gereçleri hazır hale getirmek, müşteriyi karşılamak ve işlemiyle ilgili bilgi alarak ne istediğini anlamak, müşterinin el ve ayaklarını inceleyerek gerektiği bakım ve işlemi uygulamak gibi tanımlardır. Manikürcü ilanları incelendiğinde manikürcülerin temel sorumlulukları ise; manikür ve pedikür yapmak, manikür ve pedikür yapmadan önce eğer varsa ojeyi silmek, müşteri arzu ederse tırnak kesmek, törpü yapmak, tırnak etrafındaki ölü tabakayı tırnaktan ayırmak, ölü derileri almak, rötuş törpüsü yapmak, el masajı ve el peelingi yapmak, tırnağa oje/cila sürmektir. Manikürcü, törpü işlemine başlamadan önce müşterisine törpüyü nasıl istediğiniz sorarak ondan onay almalıdır. Müşteri beklentisine ve istediğine uygun bir manikür ve pedikür, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kalıcı müşteri edinmek için son derece önemlidir.

İyi Bir Manikürcü Nasıl Olmalıdır?

Manikürcü iş arayanlar, ilk olarak bu işin kendileri için uygun bir meslek olup olmadığından emin olmalıdırlar. Bunun için iyi bir manikürcü olmak için gereken niteliklerin neler olduğunu bilmek gerekir. Manikürcülük mesleğinin gerektirdiği özelliklerden bazıları; elleri ve parmakları ustalıkla kullanabilmek, görme problemi yaşamıyor olmak, güler yüzlü, sabırlı ve pozitif olmak, mesleğiyle ilgili yenilikleri ve trendleri takip ediyor olmak, müşterilerin duygularına, ihtiyaçlarına anlayışla yaklaşabilmek gibi özelliklerdir. Manikürcülükte özellikle son dönemin trendlerine ve uygulamalarına hakim olmak büyük önem taşımaktadır. Çünkü talepler trend doğrultusunda olduğundan, işverenler de bu trendlere hakim olan ve bu uygulamaları yapabilen kişilerle çalışmayı tercih etmektedirler. Örneğin; son yıllarda kalıcı oje ve nail art tasarımları oldukça popülerdir. Kendinizi daha fazla geliştirmek, daha kolay iş bulabilmek, rakiplerinizin arasından kolayca sıyrılmak ve bu meslekte başarılı olmak için bu yenilikler konusunda eğitimler alabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle dünya çapındaki tırnak ve manikür trendlerini takip ederek bunları uygulama pratikleri yapabilirsiniz.

Manikürcü Maaşları

Manikürcülerin elde ettikleri gelir çalıştıkları firmadan firmaya göre değişebileceği gibi kişinin yeteneğine ve deneyimine göre de farklılık göstermektedir. Antalya, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Ankara manikürcü iş ilanları ve daha fazlasını kategorimiz üzerinden inceleyerek; manikürcü maaşları konusunda daha detaylı fikir edinebilirsiniz. Bu ilanlar arasında tam zamanlı manikürcü iş ilanları olduğu gibi part time manikürcü arayanlar tarafından yayınlanmış olan iş ilanları da bulunmaktadır. İster tam zamanlı isterseniz de yarı zamanlı olarak çalışabileceğiniz manikürcü iş ilanlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Eğer kendi iş arama ilanınızı yayınlamak ve Pariyer.com’da profilinizi oluşturmak isterseniz ise; Manikürcü iş arayanlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...