İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Her geçen gün yeni bir iş alanı ve sektör ortaya çıkıyor. Yeni ortaya çıkan iş alanlarından biri de köpek gezdirme işi. Aslında ilk olarak 2000’li yıllardan beri yapılmakta olan köpek gezdiriciliği mesleği özellikle günümüzde hayli yaygınlaşmıştır. Köpek gezdiriciliği; köpek besleyen ve köpeğini gezdirmeye vakit bulamayan kişilerin köpeklerini gezdirmek ve tuvaletlerini yaptırmak hizmetine dayalı bir iştir. Günümüzde yalnızca köpek bakıcısı olarak çalışan ve tüm gelirini bu işten elde eden pek çok insan bulunmaktadır. Eğer siz de part time olarak yapabileceğiniz bir iş arayışısındaysanız köpek gezdirme iş ilanı sayfamızdaki ilanlara göz atabilirsiniz.

Köpek Gezdirici Ne Yapar?

Köpek gezdirici, köpeklerin gün içinde belli saatler aralığında gezdirilmesinden ve tuvaletlerinin yaptırılmasından sorumlu olan kişidir. Köpek bakıcı ya da gezdirici olarak nitelendirilen bu kişiler; köpekleri sahiplerinden alarak anlaşılan süre içinde köpeği gezdirir ve daha sonra yine köpeği sahibine teslim eder. Bazı köpek sahipleri yalnızca gezdirme ve tuvalet gereksinimini giderme hizmeti beklerken bazı köpek sahipleri ise besleme, oyun ve eğitim gibi farklı hizmetler de arzu edebilmektedirler. Köpek gezdirici ayrıca köpek sahibinin belirlediği gezdirme kurallarına uyum sağlamakla yükümlüdür. Köpek sahipleri; iş ya da başka bir nedenden ötürü köpek gezdirmeye vakit bulamadıklarında ya da uzun bir tatile çıkacakları zaman köpek bakıcılarına gereksinim duyabilmekteler. Eğer siz de bu durumda iseniz ve köpeğiniz için bir bakıcı arayışındaysanız hemen sayfamızdan köpek bakıcısı iş ilanı oluşturabilirsiniz. Yayınladığınız ilan üzerinden köpek gezdirme işiyle ilgilenen kişiler online olarak başvuru gerçekleştirecekler ve böylece siz de aradığınız bakıcıyı kolayca bulmuş olacaksınız.

Köpek Gezdirici Olmak İçin…

Her mesleğin gereklilikleri olduğu gibi köpek gezdirici olabilmek için de bazı yetkinlikler ve nitelikler bulunmaktadır. Köpek gezdirme işiyle uğraşabilmek için öncelikle elbette köpekleri seviyor olmak gerekir. Bunun yanı sıra; köpek bakımıyla ve köpek eğitimiyle ilgili bilgi sahibi olmak, bu alanda eğitim almış olmak, deneyim sahibi olmak da gerekli. Köpek bakıcısı olabilmek için herhangi bir eğitim derecesi gerekmese de köpek bakımı konusunda gerekli eğitimlere katılmış olmak ve sertifika sahibi olmak son derece mühim. Köpek bakıcısı olacak kişinin ayrıca sabırlı olması da gerekli. Ayrıca uzun süre boyunca yürüyüş yapabilmek ve tasmasıyla bir köpeğe sahip çıkabilmek için fiziksel yeterlilik de gerekli. Eğer siz de kendinizde bu yetkinliklerin bulunduğunu düşünüyorsanız köpek bakıcısı iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Köpek Gezdirme Fiyatları

Özellikle gelişmiş büyük şehirlerde köpek bakıcısına duyulan gereksinim hayli fazla. Köpeklerine yeterince zaman ayıramayan köpek sahipleri bir köpek bakıcısı ile çalışmayı tercih ediyorlar. Bu iş alanı da her geçen yıl biraz daha büyüyor. Bu büyüme bağlı olarak köpek gezdirme fiyatları günden güne artış gösteriyor. Köpek gezdiriciliği maaşları aylık olarak ödenebildiği gibi saat başı olarak anlaşılıp saat başı üzerinden hesaplanarak daha kısa aralıklarda da ödenebiliyor. Köpek gezdirme elemanı arayanlar ve köpek bakıcıları ödeme şeklini öncesinde anlaşarak çalışma şekillerini belirleyebilirler. Köpek gezdirme iş ilanları İstanbul, Ankara, Bursa gibi özellikle yoğun çalışma temposunun hakim olduğu illerde hayli fazladır. Eğer siz de bu illerde yaşıyorsanız ve part time olarak çalışabileceğiniz bir iş arıyorsanız; üstelik köpekleri de çok seviyorsanız köpek gezdirme iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Eğer köpek gezdirme işlerinden teklif almak istiyor ve kendi iş arama profilinizi oluşturmak istiyorsanız buraya tıklayarak hemen köpek gezdirici iş arayış ilanınızı da yayınlayabilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...