İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders, her yaştan insanın her yaştan insana verebileceği bir eğitim programıdır. İngilizce özel ders, belli bir seviyedeki kimseye İngilizce dilini öğretmek esasına dayanmaktadır. İngilizce özel dersleri; ana dili İngilizce olan bir kimse tarafından verileceği gibi İngilizce’yi ana dili gibi iyi bilen bir kimse tarafından da verilebilmektedir. Dünya genelinde geçerliliği olan İngilizce’yi öğrenmek her yaştan birey için son derece önemlidir. Küçük yaşta İngilizce öğrenmeye başlayanlar şanslı olsalar da ne yazık ki herkes küçük yaşta İngilizce eğitimi almış olamıyor. Ancak öğrenmek için hiçbir zaman geç olmayacağından ne zaman başlanırsa başlansın İngilizce öğrenmek mümkündür. Bunun için özel İngilizce dersi almak etkili bir yöntem olacaktır. Eğer siz de özel ders almak istiyorsanız İngilizce özel ders fiyatlarını incelemek ve ilgili kişilerle iletişime geçmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada bünyesinde çalıştırmak üzere İngilizce özel ders verebilecek kişilere gereksinim duyan firma, kurum ya da kişilerin yayınlamış olduğu ilanlar bulunmaktadır. “İngilizce özel ders vermek istiyorum” diyorsanız buradaki ilanlara başvuru yapabilirsiniz. İngilizce ders vermenin incelikleri, İngilizce özel ders verirken dikkat edilmesi gerekenler ve özel ders ücretleri ile ilgili detaylı bilgiye ise yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Nasıl Verilir?

İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği, Mütercim-Tercümanlık gibi bölümlerden mezun olan pek çok insan İngilizce özel dersi verebilir. Bu bölümlerin yanı sıra; bölümünü İngilizce olarak tamamlayan, kendini İngilizce konusunda geliştiren pek çok kişi de İngilizce dersleri vermektedir. Yani pek çok kurum ve firma İngilizce özel ders verenler için herhangi bir spesifik mezuniyet bölüm şartı aramamaktadır. İngilizce özel ders verebilmek için öncelikle insanlara kendinizi tanıtmanız, çevre ve bilinirlik edinmeniz gerekir. Bunun için bir kurumda çalışarak işe başlayabilir, oradan tanıştığınız insanlarla çevre edinebilir ya da oradaki öğrencilerinize özel ders verebilirsiniz. Ayrıca iş ilanı verme sayfamızdan kendi ilanınızı yayımlayarak da insanların sizi keşfetmesini ve özel ders için sizle irtibata geçmelerini sağlayabilirsiniz. İngilizce özel ders vereceğiniz yaş grubunu, saatlik ücret gibi detayları da önceden belirlemeli ve mümkünse bunları ilanda belirtmelisiniz. İngilizce özel ders verebilmek için yerine getirilmesi gereken herhangi bir yasal zorululuk yoktur. Özel ders vermek keyifli ve eğlenceli bir işken; İngilizce özel ders vermek çok daha keyifli ve eğlenceli bir iştir. Aynı zamanda işin ucunda karşınızdakinin bir dili öğrenmesini sağlamak olduğu için de manevi anlamda da tatmin edicidir. Elbette ki bu işin de pek çok iş gibi kendince zorlukları vardır. İngilizce öğretmek ilk olarak sabır ve emek gerektirir. Karşınızdakinin anlama ve öğrenme kabiliyeti beklediğiniz düzeyde olmayabilir, karşınızdaki kişiyle elektriğiniz tutmayabilir ya da beklediğinizden daha zor öğrenebilir. Bu gibi durumlarda tıpkı bir öğretmen gibi sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. Eğitimde ilerlemediğinizi ya da anlattıklarınızın anlaşılmadığını düşünüyorsanız belki eğitim metodunuzu güncelleyebilirsiniz. Karşınızdakinin kapasitesine göre eğitim metodu ve materyaller kullanmak çok daha verimli olacaktır. Ayrıca; çeşitli örnekler araştırarak daha kolay öğrenilmesi konusunda yapabileceklerinizi araştırabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngilizce özel ders ilanlarına başvurmadan önce İngilizce dersi verirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve püf noktaları bilmenizde fayda var. İngilizce öğretmenin en iyi yollarından biri elbette ki birebir ders vermektir. Karşınızdaki kişinin birebir dersten maksimum performans verimliliğini elde edebilmesi için yalnızca İngilizce alanında değil birebir ders verme alanında da kendinizi geliştirmelisiniz. İngilizce birebir ders vermeye başlamadan önce öğrencinin seviyesini, beklentilerini ve isteklerini anlamanızda fayda var. Hatta velilerle de iletişim halinde olarak onların beklentilerini de biliyor olmanız size avantaj sağlayacaktır. Birebir ders için planlı ve programlı ilerlemek oldukça önemlidir. Bunun için derse gitmeden önce detaylı bir plan yapıp gerekirse bu programdan velilere de bahsedebilirsiniz. Böylece hangi derste ne işleneceği ve bu programın ne kadar bir süre devam edeceği konusunda fikir sahibi olabilirler. Özel ders verecek olanların en çok dikkat etmeleri gereken konulardan biri de ders günü ve ders saatinin önceden belirlenmesidir. Ders günü ve saatinin önceden belli olması; hem öğretmen, hem öğrenci hem de velinin zor durumda kalmasını engeller. Özel ders vereceğiniz öğrenciyle özellikle de yaşı küçükse birebir ilgilenmeniz önemlidir. Konu anlatımına ve soruları çözümüne dikkat etmeli, bu aşamaları özenle takip ederek eksik olduğu yönleri fark etmeli ve bu eksik olduğu yönlerini geliştirmek adına çalışmalarınıza ağırlık vermelisiniz. Ayrıca dersin başında öğrencinin motivasyonu kazanmak, öğrencinin ders süresi boyunca daha şevkli olmasına ve de konuları daha kolay anlamasına yardımcı olacaktır. İngilizce özelinde dikkat edilmesi gereken hususlara bakacak olursak; İngilizce’nin yalnızca kitaplarla ya da konu anlatımlı videolarla öğrenilmesi ve öğretilmesi zordur. Bu yüzden öğrencinizle birebir diyolog kurmanız, güncel ve verimli örnekler bulmanız, bol bol pratik yapması için öğrencinizi teşvik etmeniz bu alanda başarılı olmanızı sağlayacak temel hususlardır. Ayrıca vereceğiniz özel derslerde mümkün olduğunca İngilizce konuşmaya çalışın ve öğrencinizi de bunun için cesaretlendirin. İngilizce özel ders verirken bu husuları dikkate aldığınızda hem öğrencilerinizin başarı oranı artacak hem de öğrencileriniz size referans olacağından sizin de işleriniz çoğalacaktır.

İngilizce Özel Ders Ücretleri

İngilizce özel ders verecekseniz elinize her ay düzenli bir gelir geçmeyebilir. Ancak hem bir kurumda çalışıyor ve özel ders vermeyi de ek iş olarak yapıyorsanız o halde epey tatmin edici bir kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca sürekli ve düzenli olarak birkaç özel ders birden veriyor olmanız durumunda da tatmin edici gelirler kazanabilirsiniz. Tüm gelir ihtiyacını sadece özel ders vererek kazanan kişileri düşündüğünüzde bunun doğruluğunu anlayabilirsiniz. İngilizce özel ders vermek her ne kadar kazandırıcı bir iş olsa da ücretler değişkenlik gösterebilir. Bu meslekte ücreti belirleyen en önemli faktör sizsinizdir. Nasıl mı? Sizin tecrübeniz, çevreniz, referanslarınız sunacağınız ücreti doğrudan belirleyen faktörler olacaktır. İngilizce özel ders fiyatları için bu yüzden net rakamlar vermek doğru değildir. Bu meslekte artan her öğrenci, ekstra kazanç demek olduğundan elde edeceğiniz geliri ders verdiğiniz kişi sayısı da belirlemektedir. Müşteri potansiyaliniz ve deneyiminiz arttıkça zamanla saat başı ücretiniz de artış gösterir. Eğer siz de İngilizce özel ders vererecek gelir elde etmek ya da ek kazanç sağlamak istiyorsanız sayfamızda yer alan iş ilanlarına online olarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...