İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Evcil Hayvan Bakımı İş İlanları

Evcil hayvan bakıcılığı, son yılların en popüler meslek gruplarından biridir. Ülkemizde çok sayıda hayvansever olması ve minik evcil dostlarımızla yaşayan çok sayıda aile bulunması sebebiyle; evcil hayvan bakıcısına duyulan gereksinim de hayli fazladır. Evcil hayvan bakıcısı iş ilanları bulabileceğiniz sayfamızda; minik dostunu bakmanız için size emanet etmek isteyen kişilerin ilanları yayınlanmaktadır. Evcil hayvan bakımı hem çok keyifli hem de bir o kadar meşakatli ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Evcil hayvan bakımı iş ilanlarına başvuracak kişinin öncelikle hayvanları çok sevmesi, hayvan bakımı konusunda bilgi sahibi olması ve sabır göstermesi gerekmektedir. Eğer siz de hayvanları çok seviyor ve hayvan bakımı üstlenerek bu işten gelir kazanmak istiyorsanız evcil hayvan bakımı iş ilanlarını hemen sayfamız üzerinden inceleyebilir ve size uygun ilana online başvuru yapabilirsiniz.

Evcil Hayvan Bakıcısı Ne İş Yapar?

Evcil hayvan bakıcısı, adından da anlayacağınız üzere evcil hayvanların bakımını üstlenen kimsedir. Özellikle çalışan, sık sık seyahat eden aileler evcil dostlarına bakabilecek ve onlarla ilgilenebilecek bir kimseye ihtiyaç duyarlar. İşte böyle durumlarda profesyonel olarak bu işi yapan bir evcil hayvan bakıcısı ile çalışmayı tercih ederler. Evcil hayvan bakıcısı; sorumlu olduğu evcil hayvanların gün içinde gezdirilmesi, oyun oynatılması ve ihtiyaçlarının giderilmesi gibi işlerden sorumludur. Evcil hayvan bakıcısının yerine getirdiği görevler aslında bakmakla yükümlü olduğu evcil hayvana göre değişir. Evcil hayvan bakıcısı eğer bir köpek bakımından sorumluysa; günde birkaç kez onu dışarı çıkarmalı, oyun oynamalı, gezdirmeli ve birtakım gereksinimlerini gidermesi için ona yardımcı olmalıdır. Ancak kedi bakımında günde birkaç kez dışarı çıkma görev tanımı bulunmayabilir. Dolayısıyla evcil hayvan bakıcısının sorumlulukları; evcil hayvanın türüne, alışkanlıklarına ve ailenin isteğine göre şekillenir. Evcil hayvan bakımı işi oldukça keyifli bir meslektir. Özellikle hayvanlarla vakit geçirmeyi seven kimseler bu işi rahatlıkla tercih edebilirler.

Evcil Hayvan Bakımı İşi Hakkında Merak Edilenler

Evcil hayvan bakımı iş ilanları incelendiğinde ailelerin evcil hayvan bakıcılarına her gün düzenli olarak ya da dönemsel olarak ihtiyaç duyabildiği görülmektedir. Yani kimi evcil hayvan bakıcısı tam zamanlı olarak çalışabilirken kimileri ise part time, haftalık ya da aylık gibi periyotlarla dönemsel olarak çalışabilir. Çalışan aileler, sık sık seyahat eden ve yalnız yaşayan kimseler minik dostları ile bu zamanlarda ilgilenebilecek bir profesyonele yani evcil hayvan bakıcısına ihtiyaç duymaktadırlar. En fazla hayvan bakıcısı arayanlar kedi ve köpek sahipleridir. Eğer kedi ve köpek bakımı konusunda bilgi sahibi iseniz; siz de evcil hayvan bakıcısı iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için uygun bir meslek olan evcil hayvan bakıcılığı kimi kişiler tarafından ek iş olarak da yapılmaktadır. Eğer part time ya da esnek saatlerde çalışıyorsanız kalan vaktinizi para kazanmak için değerlendirmek amacıyla da bu mesleği yapabilirsiniz. Evcil hayvan bakıcısı iş ilanları İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa gibi çalışma ortalamasının yüksek olduğu şehirlerde hayli fazladır. Bu iller ve diğer illerdeki kedi bakıcısı aranıyor, köpek bakıcısı aranıyor iş ilanlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Evcil hayvan bakıcılığında ücret konusu ise; yine çalışan ve aile arasında belirlenmektedir. Kimi evcil hayvan bakıcıları saatlik olarak ücret talep ederken kimileri haftalık, günlük ya da aylık bir maliyet hesaplaması yapmaktadırlar. Eğer siz de evcil hayvan bakıcılığı yaparak para kazanmak istiyorsanız sayfamızda iş ilanlarına göz atabilir ya da Evcil Hayvan Bakımı işi arayanlar kategorimizden kendi iş arama profilinizi yayımlayabilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...