İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Günlük Ev Temizliği İş İlanları

Ev temizliği işleri çoğunlukla kadınlar tarafından yapılan gündelikçilik olarak da bilinen işlerdir. Bir evdeki süpürme, silme, toz alma gibi işlerin yerine getirilerek evin temizlenmesini sağlayan ev temizliği işçileri, bu işte profesyonel ve hızlıdırlar. Çalışıyor ve evde temizlik yapmaya vakit bulamıyorsanız, fiziksel bir rahatsızlığınız varsa ya da temizlik yapmakla vakit kaybetmek istemiyorsanız siz de sayfamız üzerinden ev temizliği iş ilanları yayınlayarak evinizi güvenli ve kaliteli bir şekilde temizletebilirsiniz.

Ev Temizliği İşleri Yapmak İçin…

Gündelik ev temizliği iş ilanlarına başvuru yapmadan önce bu iş için yeterince uygun olup olmadığınızı ölçüp biçmenizde yarar var. Çünkü başkalarının evlerini temizlemek, kendi evinizi temizlemek kadar kolay olmayabilir. Çok daha profesyonellik ve sorumluluk ister. Gündelik ev temizliği yapmak isteyen bir kişinin öncelikle fiziksel herhangi bir engeli bulunmamalıdır. Çünkü temizlik işi fiziksel güç ve dayanıklılık gerektirir. Eğilerek çalışma, yükseklere ulaşabilme gibi fiziksel kondüsyon gerektiren işler için elverişli olduğunuzdan emin olmalısınız. Ayrıca bu işi yapabilmek için müşterilerinizin gün ve randevularını düzenli bir şekilde not etmeli, mümkün olduğunca da bu randevulara sadık kalmalısınız. Ev temizlik elemanı arayanlar, genellikle karşılarındaki kişinin iletişim becerisine de önem verirler. Bu yüzden insanlarla iletişiminizin daima iyi olması oldukça önemlidir. Gündelik olarak gittiğiniz bir işte sizinle tekrar çalışılması için iletişiminize dikkat etmenizde yarar var.

Ev Temizliği Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev temizliği işinde gittiğiniz evlerde süreklilik sağlamak ve müşterilerinizin sizi kendi tanıdıklarına da tavsiye edebilmesi için bu işi iyi yapmanız gerekiyor. Ev temizliği için yeni biriyle ilk kez çalışacaksanız öncelikle yapacağınız işleri gitmeden konuşmanızda fayda var. Çünkü aksi taktirde karşı tarafın beklentileriyle sizin sunacaklarınız örtüşmeyebilir ve bir daha sizle çalışmak istemeyebilirler. Ya da tam tersi şekilde siz tekrar bu eve gitmek istemeyebilir hatta gittiğiniz için de pişman olabilirsiniz. Bu yüzden karşı tarafın beklentilerini gitmeden anlamak ve sizin yapacağınız işleri anlatmanız oldukça önemlidir. Ev temizliği yaparken dikkat etmeniz gerekenler arasında ise; gitmeden önce konuşulan ve anlaşılan tüm işleri eksiksiz yapmak, bunlara ekstra olarak küçük istekler varsa geri çevirmemek ama suistimale varacağı anlaşılıyorsa kibarca reddetmek, özellikle kırılacak eşyaların bulunduğu vitrin, konsol gibi yerlerin temizliğine ekstra dikkat etmek, teknolojik cihazları ıslak bezle silmemek ve emin olunamayan eşyaların temizliğinde de ev sahibine danışmak. Ev temizliği yaparken bunlara dikkat ettiğinizde her iki taraf da sonuçtan memnun kalacaktır. Yaptığınız işten memnun kalan bir ev sahibi muhakkak yeniden ihtiyaç duyması durumunda sizi tercih edecektir.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği için ödenen ücretler çalışanın çalışma süresine ve yaptığı işlere göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin; ev temizliği için bayan arayan kişilerden bazıları yarım gün olarak talep ederken bazıları ise tam gün olarak talep eder. Bu da fiyatların değişmesini etkiler. Ev temizliği fiyatları ayrıca gidilecek evin büyüklüğüne göre de değişebilir. Örneğin; 1+1 bir evin temizliğinde beklenen ücret ile 3+1 bir evin temizliğinde beklenen fiyat arasında fark bulunmaktadır. Ev temizliği için talep edilecek ücret belirlenirken piyasa araştırması da yapılmalı, varsa çevrenizdeki bu işi yapan diğer kişilerden fikir alınmalıdır. Piyasanın çok altında ya da çok üstünde bir fiyat talep etmek doğru değildir. Ancak elbette ki deneyimiz ve işin durumuna göre piyasanın biraz daha üstünde de beklentiniz olabilir. Fiyat konusunu mümkünse önceden konuşmak daha doğru olabilir. Bu yüzden fiyat sorulmasa da bir şekilde konuyu açmanızda ve beklentinizi öncesinde belirtmenizde fayda var. Ev temizliği elemanı arayan kişi ve firmaların iş ilanlarına hemen başvurarak aradığınız işi bulmak istiyorsanız sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Ev temizliğinin yanı sıra ofis temizliği de yapmak istiyorsanız ofis temizliği iş ilanları sayfamızdan bu ilanlara da başvuru yapabilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...