İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Katalog & Broşür Tasarımı İş İlanları

Çoğunlukla grafik tasarımcıların icra ettiği bir meslek olan katalog broşür tasarımı, tam zamanlı olarak yapılacak bir iş olduğu gibi freelance olarak da yapılaiblir. Çoğu firma ve marka çeşitli kampanyalar, reklamlar ve promosyonların duyurulması için zaman zaman broşür ve katologlara gereksinim duyarlar. Bunları freelance broşür tasarımı yapan biriyle çalışarak ya da bu iş için kurulmuş bir iş yeriyle çalışarak gerçekleştirmektedir. Eğer siz de freelance broşür ya da katalog tasarımı yapmak istiyorsanız bunun için firmalarla anlaşma sağlamanız gerekmektedir. Tam zamanlı ya da freelance katalog & broşür tasarımı işlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Arzu ederseniz kendi iş arama profilinizi oluşturmak için Katalog & Broşür iş arama sayfamızı zyaret edebilir ve burada kendi ilanınızı yayımlayabilirsiniz.

Katalog & Broşür Tasarımı Hakkında…

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları arasında kuşkusuz katalog ve broşürler yer almaktadır. Grafik tasarım bilindiği gibi; bir düşünceyi görselleştirmek, bir mesajı iletmek ya da görsellerin ve metnin görülebilir bir düzlemde görüntülenmesini organize eden sürece verilen isimdir. Katalog ve broşür tasarımı işiyle uğraşan kişi, grafik tasarım konusunda bilgili olmalıdır. Bu yüzden çoğunlukla grafik tasarımcılar; katalog ve broşür tasarımı işine spesifik olarak yönelmektedirler. Katalog ve broşür tasarımında da tıpkı grafik tasarımda olduğu gibi; hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim ve birlik kuralları geçerlidir. Firmanız için bir katalog ya da broşür hazırlatacağınız zaman karşınızdaki kişinin grafik tasarım ve kurallarına hakim olduğundan emin olmalısınız. Reklamcılık ve tanıtımcılık sektöründe özellikle önemli bir yere sahip olan grafik tasarım, aynı zamanda firmaların el ilanları ve kartvizit basımı için de başvurdukları bir alandır. Firmanız için katalog ve broşür tasarlatacağınız bir kişi ya da iş yerine aynı zamanda kartvizit, el ilanı hatta bilboard bile hazırlatabilirsiniz. Çünkü bu işi yapan pek çok kişi bu alanlardan çoğu hakkında bir fikre sahiptir. Tasarım konusunda uzman ve deneyimli kişilerle çalışmak doğru ve faydalı sonuçlar almanızı sağlayacağından işe alım sürecinde deneyime ekstra önem vermelisiniz. Eğer siz de firmanız için çalışacak bir katalog ve broşür tasarımcı ya da bu işi yapan bir iş yeri bulmak istiyorsanız hemen arayış ilanınızı sayfamızda yayınlayabilirsiniz. Böylece ilgili kişiler sizin ilanınızı görecek ve sizlerle iletişime geçecektir.

Katalog Tasarım Fiyatları

Piyasada katalog ve broşür tasarımı işini yapan çok fazla sayıda kişi ve iş yeri bulunmaktadır. Katalog tasarım fiyatları; kataloğun boyutu, kaç sayfa olarak hazırlanacağı gibi kriterlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kataloglar, ürünlerinizin tanıtıldığı ve çalışmalarınızın hakkında bilgi veren kitapçıklar olduğundan tasarımı oldukça önemlidir. Doğrudan potansiyel müşterilerinize verebileceğiniz bir tanıtım aracı olan kataloglar, firmanıza dair bir izlenim oluşmasında büyük rol oynar. Broşür tasarım fiyatları da yine aynı şekilde boyutuna, sayfa sayısına ve kağıt tipine göre farklılık gösterebilmektedir. Broşür tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken nokta; renk, yazı stili ve etkileyiciliktir. Broşürünüzü inceleyenler de firmanız hakkında bir fikre kapılacağından broşür tasarımı konusunda da özenli olmalısınız. Fiyatları belirlerken birkaç farklı kişi ve firmadan fiyat almayı ve bunlar arasında kıyaslama yaparak karar vermeyi ihmal etmeyin. İhtiyacınıza uygun bir tasarımcıyı bulmak ve fiyat almak için hemen sayfamızdan ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...