İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Araç Tamir Bakım İş İlanları

Oto tamir iş ilanları arıyorsanız doğru adrestesiniz! Kategorimiz üzerinde çeşitli firma ve işverenlerin araç tamir bakım iş ilanları bulunmaktadır. Eğer siz de oto bakım ve tamiri konusunda deneyimliyseniz ya da bu alanda deneyim kazanmak istiyorsanız, kategorimizde yayınlanan ilanlara başvuru yaparak aradığını işe kavuşabilirsiniz.

Oto Tamir Bakım İş İlanları Kimler İçin Uygundur?

Oto tamir bakım iş ilanları, oto sanayi ya da diğer bölgelerdeki oto tamir ve bakım firmalarında, otomobil markalarının yetkili servis noktalarında çalışmak isteyen bakım ve tamir yetkin kişileri için uygundur. Oto bakım onarımcısı ya da oto tamircisi; otomobil, kamyon, otobüs gibi motorlu araçlarda meydana gelen arızaları gideren kişidir. Araç tamir bakım elemanı; motorlu araçlarda motorun yakıt, ateşleme, soğutma, yağlamam ve supap sistemi, güç aktarma organları, ön düzen, fren ve direksiyon sistemlerinden meydana gelen hasar ve arızaları gidermekle yükümlüdür. Bunların yanı sıra; aydınlatma ve ikaz donanımlarının bakım & onarım işleriyle de ilgilenir. Günümüzde araç sahibi kullanıcı sayısının artmasıyla, oto tamir & bakım bayilerinin sayısı da artış göstermiştir. Buna bağlı olarak araç tamir bakım iş ilanları sayısında da önemli bir artma olmuştur. Eğer bu alanda deneyiminiz varsa ya da oto bakımına ilgiliyseniz ve deneyim kazanmak istiyorsanız siz de araç tamir bakım iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Araç Tamir Bakım Elemanının Görev Tanımları

Araç tamir iş ilanları incelendiğinde; oto tamir elemanının görev tanımlarının genel olarak benzer olduğu görülmektedir. İşverenlerin yayınladığı ilanlardaki görev tanım ve niteliklerden araç tamir bakım elemanının görevlerini şu şekilde derlemek mümkündür: Servise gelen aracın arızasını tespit etme, gerekli parçaları sağlayarak aracı giderme. Araçta zamanla meydana gelebilecek arızaları önlemek amacıyla periyodik bakım programlarına göre motor, yakıt, ateşleme, soğutma, fren donanımı, güç aktarma organları, ön düzen ve süspansiyon donanımları, oto elektrik donanımı vb. bakım ve ayarlamaları yapma. Normalin dışında olagelen hareket ve oluşları (ses, boşluk, aşıntı, yanma gibi) yorumlama ve sonuç belirtme. Araç tamir ve bakım sırasında gerekli sökme, takma, parça değiştirme gibi işlemleri yapma. Yapılan işlerle ilgili kayıtlar tutma, bakım kartlarını işleme, iş yerindeki üstlerine yazılı ve sözlü bilgilendirmelerde bulunma. Kullanılan makine donanım ve malzemelerle bakım ve onarımından sorumlu olduğu araçların günlük bakım ve temizliğini yapma. Su, yakıt, yağ, hava ve koşullara göre gerekli diğer ikmalleri yerine getirme.

Oto tamir çırak iş ilanlarını incelediğinizde oto tamir elemanlarının görev tanımlarının genel olarak bunlar olduğunu görebilirsiniz. Oto tamir çırak iş ilanları İstanbul, Ankara, Tekirdağ, İzmir, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya, Bursa gibi nüfusun çok olduğu illerin yanı sıra; küçük büyük pek çok ilde bulunmaktadır. Eğer siz de bu görev tanımlarının kendinize uygun olduğunu düşünüyor ya da bu görevleri öğrenerek deneyim kazanmak istiyorsanız araba tamir iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bunun için kategorimizde yer alan ilanlara göz atabilir ve online olarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Oto bakım ve tamir iş ilanlarının yanı sıra oto yıkama konusunda da deneyimli iseniz; ilgili kategorimizde Oto Yıkama iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...