İş İlanları

HEMEN İŞ İLANI YAYINLA BANA UYGUN İLANLARI GÖSTER
Garson
İlanları
Satış Danışmanı
İlanları
Oyun Ablası
İlanları
Anketör
İlanları
Stand Elemanı
İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Motorlu Kurye İş İlanları

Son zamanlarda özellikle paket servis yapan restoranların sayısının artması, internet alışverişlerinin yaygınlaşması ve pek çok hizmetin dijital ortamda sipariş edilerek adrese teslim tercih edilmesi motorlu kurye iş ilanları sayısının da artmasını sağlamıştır. Tam zamanlı ya da part time moto kurye arayan firmalar, iş ilanlarını sayfamız üzerinden yayına almaktadırlar. Eğer siz de motorlu kuryelik yapmak istiyor ve aradığınız işi bir türlü bulamıyorsanız doğru adrestesiniz! Hemen sayfamızda yer alan motorlu kurye iş ilanlarını inceleyerek size en uygun olan ilana online başvuru yapabilirsiniz.

Moto Kurye Nedir?

Moto kurye, bir dağıtım şeklidir. Kargo dağıtıcısı çalışanların motosiklet aracılığıyla dağıtım yaptıkları bir dağıtım şekli olan moto kuryelik, hem tüketiciye hem de firmaya pek çok avantaj sağlar. Moto kuryelik görevini icra eden kişiye motorlu kurye denmektedir. Motorlu kurye; her türlü pakete ek olarak kıymetli evrak, çiçek, pasta, kırılabilir eşya ve kişiye bizzat ulaştırılması gereken kargoları teslim edebilirler. Motorlu kuryenin görevi, kendisine zimmetlenen kargoyu alıcıya en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Motorlu kurye ile çalışmanın firmaya olan katkısı, hızlı teslimattır. Yine tüketici için de kargosuna mümkün olan en kısa sürede ulaşmak bir avantaj olduğu için bu dağıtım şekli her iki tarafı da memnun etmeyi başarmaktadır. Günümüzde özellikle çiçek, hediye, pasta gibi pek çok gönderi motorlu kuryelerle çalışan online alışveriş platformları üzerinden sipariş edilmektedir. Hal böyle olunca bu ve bunlar gibi firmalar, bünyelerinde çalışan motorlu kurye sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Motorlu Kurye Ne İş Yapar?

Motorlu kuryeler; adından da anlayacağınız gibi teslimatları motosiklet ile gerçekleştiren kimselerdir. Motorlu kuryelerin görev tanımı; firma tarafından kendisine zimmetlenen paketi, verilen adrese en kısa sürede ulaştırmaktadır. Bu teslimatı yaparken ürünün, paketin hasar görmemiş olması da oldukça önemli bir konudur. Bunların yanı sıra kuryelerin sorumluluklarından bazıları; bağlı bulunduğu şirketin merkezinde ya da şubesindeki operasyonel süreçlere katılmak, tüketicilerin iletilerini en kıza zamanda onlara ulaştırmak, gerektiğinde sözlü olarak kullanıcılardan geri bildirim almak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, teslimat sırasında nazik bir tavır sergilemek gibi sorumluluklardır. Motorlu kuryeler, daha hızlı teslimat ve kolay takip olanağı sunduklarından kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmektedirler. Bu yüzden motorlu kurye arayanlar her geçen gün artmaktadır. Eğer siz de firmanızda çalışmak üzere bir motorlu kurye arıyorsanız sayfamızda iş arama ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

Moto Kurye Olmak İçin…

Moto kurye olmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Motorlu kuryelik yapabilmek için birtakım niteliklere sahip olmak gerekir. Moto kuryelik yapabilmek için öncelikle; A2 ya da B sınıfı gibi ehliyet derecesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabilmek gereklidir. Bunun yanı sıra moto kuryeler genellikle yoğun bir tempoda çalışmaktadırlar. Bu yüzden yoğun tempoda uzun saatler çalışabilecek mental ve fiziksel güce sahip olmak gerekir. Moto kuryeler doğrudan tüketiciyle iletişim kurdukları için iyi bir diksiyona sahip olmaları ve iletişim becerilerinin kuvvetli olması da beklenir. Moto kuryelerin sahip olması gereken diğer nitelikler ise; vardiya planını aksatmamak, dürüst ve disiplinli olmak, deponun genel işleyişine ve yöneticilerin yönlendirmelerine uyum sağlamak, güleryüzlü ve sabırlı olmak gibi niteliklerdir. Moto kurye maaşları firmadan firmaya göre farklılık gösterebilmektedir. Motorlu kurye fiyatları ve maaşları konusunda net bilgiler edinmek için sayfamızdaki teklifleri inceleyebilirsiniz. Motorlu kurye İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve diğer şehirlerdeki iş ilanlarını incelemek ve hemen online olarak başvuru yapmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Motorlu kurye iş ilanlarının yanı sıra; Paket Servis Elamanı kategorimizi ziyaret ederek bu alandaki iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.

pariyer.com'u kullanarak Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Tamam
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...