Pariyer Logo
Key Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Key Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı


Son Görülme Tarihi
14.02.2019 09:42


Profili 60% Tamamlayınız

İş İlanları

Hepsini Gör →
 • Broşür Dağıtımı Ve Hosteslik Yapacak Bayan Eleman Aramaktayız

  Broşür Dağıtımı Ve Hosteslik Yapacak Bayan Eleman Aramaktayız

  Belirli bölgelerde broşür dağıtımı yapabilecek, ayrıca belirli zamanlarda stant hostesliği görevlerini üstlenebilecek bayan takım arkadaşları aramaktayız. Üniversiteli bayan öğrenciler öncelikli tercihimizdir. Ücretlendirme saatlik olarak hesaplanacaktır.
  Saha Satış Elemanı
  Bütçe →
  Karşılıklı Görüşülür
  ilan tarihi 16.04.2018

  İstanbul

 • Part Time Eğitim Ve Satış Danışmanı Aranıyor

  Part Time Eğitim Ve Satış Danışmanı Aranıyor

  Görev tanımı; * Part time çalışabilecek, * İkna kabiliyeti yüksek, * Telefon konuşmalarını yürütebilecek, * Yüz yüze iletişimi kuvvetli, * Üniversitelerin tercihen Uluslararası İlişkiler, Mütercim Tercümanlık, Yabancı Dil Öğretmenlik bölümlerinde okuyan bayan arkadaşlarımızı bekliyoruz! İş İçeriği; * Esnek yarı zamanlı çalışma koşulları * Firma tanıtımı, fuar hostesliği ve satış temsilciliği * Ücretlendirme saatlik ve prim şeklindedir. Genel Nitelikler; * Üniversitelerin tercihen Uluslararası İlişkiler, Mütercim tercümanlık, Yabancı Dil Öğretmenlik bölümlerinde okuyan, * İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek * İnsan ilişkilerinde başarılı * Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü * Takım çalışmasına yatkın, * Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen, * Bayan üniversite öğrencisi takım arkadaşları aramaktayız.
  Saha Satış Elemanı
  Bütçe →
  Karşılıklı Görüşülür
  ilan tarihi 27.03.2018

  İstanbul

 • Saha Satış Elemanı

  Saha Satış Elemanı

  İş Tanımı; İstanbul'u gezip dolaşabileceğiniz aynı zamanda para kazanabileceğiniz bir işe ne dersiniz? * Haftada sadece 6 saatini bize ayıracak, * Yüz yüze iletişimi kuvvetli, * Üniversitelerin tercihen Uluslararası İlişkiler, Mütercim Tercümanlık, Yabancı Dil Öğretmenlik bölümlerinde okuyan bayan arkadaşlarımızı bekliyoruz ! İş İçeriği; * Esnek yarı zamanlı çalışma koşulları * Firma tanıtımı, broşür dağıtımı ve satış temsilciliği * Ücretlendirme saatlik ve prim şeklindedir. Genel Nitelikler; * Üniversitelerin tercihen Uluslararası İlişkiler, Mütercim Tercümanlık, Yabancı Dil Öğretmenlik bölümlerinde okuyan * İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek * İnsan İlişkilerinde başarılı * Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü * Takım çalışmasına yatkın * Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen * Bayan üniversite öğrencisi takım arkadaşları aramaktayız.
  Satış Temsilcisi
  Bütçe →
  Karşılıklı Görüşülür
  ilan tarihi 02.02.2018

  İstanbul

İş Talepleri

Hepsini Gör →
Çalışan Arıyorum İş Arıyorum

Yükleniyor...